Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 67,00 zł - 289,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Taczki ogrodowe

Zadbaj o przyjemną zabawę w ogrodzie dla Twojego maluszka! Spraw, aby dziecko poczuło się niczym prawdziwy ogrodnik. Przedstawiamy zabawkowe taczki ogrodowe dla dzieci, które pozwalają na przewożenie różnego rodzaju materiałów ogrodowych, takich jak suche liście, piasek, rośliny czy też narzędzia ogrodowe. Dziecięce taczki są lekkie, wytrzymałe i pozbawione ostrych krawędzi, przez co zabawa nimi nie stwarza zagrożenia dla małej pociechy.

Aktywne filtry

Które dziecko nie próbowało kiedyś podnieść taczek ogrodowych? Nie ciężko zgadnąć, że nieudane próby ich używania są uciążliwe zarówno dla malucha, jak i rodzica, a jednak wiele dzieci mimo wszystko bardzo garnie się do tej czynności. Na szczęście z myślą o małych ogrodnikach, których zainteresowaniem padają narzędzia ogrodowe, renomowane marki, takie jak Ecoiffier, Falk, Janod, Rolly Toys oraz Stanley JR., tworzą zabawkowe taczki ogrodowe, którymi posługiwać mogą się pociechy z niemal każdej grupy wiekowej!

Taczki ogrodowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych oraz czynności, które wykonują oni na co dzień. Zabawy w odgrywanie ról są dla maluszków całkowicie naturalnym sposobem na naukę, dlatego warto je dodatkowo urozmaicać, na przykład poprzez zabawkowe narzędzia, takie jak taczki ogrodowe, które będą niesamowitym urozmaiceniem każdej zabawy na świeżym powietrzu oraz w domu. Przedstawiamy zabawkowe taczki ogrodowe dla dzieci, które sprawdzą się idealnie zarówno jako prezent dla dziewczynki, jak i chłopca, zainteresują się nimi również mali fani prac budowlanych!

Taczki dostępne w naszym sklepie zostały precyzyjnie wykonane z wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości, a co równie ważne – rozmiary zabawek dostosowano specjalnie pod dziecięce rączki, są więc one dużo mniejsze i dużo lżejsze niż ich prawdziwe odpowiedniki, ale jednocześnie zachowano ich funkcjonalność. Zabawkowe taczki umożliwiają przewożenie takich materiałów jak liście, rośliny, piasek, a nawet woda, dzięki czemu maluch może poczuć się jak prawdziwy ogrodnik!

Taczki dla dzieci do ogrodu

Wszelkie zabawki dla ogrodnika są zabawkami edukacyjnymi, dzięki którym maluszek rozwija swoje pasje, zainteresowania oraz umiejętności miękkie, takie jak wyobraźnia, kreatywność czy też nieszablonowe myślenie. Co więcej, zabawy ruchowe w domu i na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem zabawkowych taczek, pozytywnie wpływają na rozwój dziecięcych zdolności manualnych, poznawczych i motorycznych, poprawiają kondycję, a nawet doskonalą koordynację ruchową Twojej pociechy.

W naszym sklepie znajdziesz wiele innych zabawek wspomagających rozwój małego ogrodnika. Grabie ogrodowe dla dzieci, zabawkowe kosiarki do trawy, dziecięce łopaty ogrodowe oraz nożyce żywopłotowe do zabawy to tylko niektóre z nich!  

Nie tylko zabawki dla małego ogrodnika

Zabawkowe narzędzia to prezenty, które się nigdy nie starzeją, dlatego jeśli szukasz upominku dla małego majsterkowicza, koniecznie sprawdź zabawki dla drwala oraz zabawki dla montera, takie jak zestawy narzędzi drwala dla dzieci, zabawki budowlane, zabawkowe młoty, wkrętarki dla dzieci oraz szlifierki do zabawy, które już teraz znajdziesz w sklepie Namileo.

Polecamy także najpopularniejsze zabawkowe stetoskopy, zestawy przyrodnika, zabawkowe mikrofony, telefony zabawki dla dzieci, czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy oraz praktyczne lornetki dla dzieci, dzięki którym aktywne wspieranie rozwoju maluszka będzie jeszcze prostsze!