Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 94,00 zł - 95,00 zł

Wyrzynarki

Bezpieczna zabawa to dla nas priorytet – nawet jeżeli w grę wchodzą zabawkowe modele elektronarzędzi, takie jak dziecięce wyrzynarki. Produkty oferowane w tej kategorii wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i pozbawione są ostrych krawędzi. Dzięki temu dziecko może spędzać długie godziny na zabawie w małego majsterkowicza bez obaw o skaleczenie. Bezpieczeństwo to nie jedyny aspekt brany pod uwagę, ponieważ stawiamy również na walory edukacyjne. Zabawkowe wyrzynarki do złudzenia przypominają sprzęt wykorzystywany w prawdziwych pracach remontowo-budowlanych, co pozwala maluszkowi jeszcze lepiej zapoznać się z zastosowaniem i obsługą tego urządzenia.

Aktywne filtry

Zabawka wyrzynarka dla dziecka

Zabawkowe wyrzynarki dla dzieci mogą stanowić idealną formę rozrywki na długie godziny. Produkty te uczą zastosowania tych urządzeń i rozwijają w dziecku pasję do majsterkowania. Oczywiście pozostają przy tym w pełni bezpiecznie. Specjalna konstrukcja zabawki pozbawiona jest ostrych krawędzi i łatwo odpadających elementów, dzięki czemu zabawkowe modele wyrzynarek mogą być obsługiwane przez dzieci nawet w wieku 3 lat. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak Klein i Smoby. Zakup produktów znanych i cenionych producentów przekłada się na wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo dziecka.

Polecane wyrzynarki dla dzieci

Wśród polecanych przez nas zabawek dla małych majsterkowiczów, szczególnie wyróżnia się wyrzynarka Bosch dla dzieci marki Klein. Swoim wyglądem przypomina prawdziwy model wyrzynarki, ale pozostaje przy tym w pełni bezpieczna w rękach małego dziecka. To zabawkowe urządzenie potrafi nawet imitować iskry, pracę ostrza tnącego a nawet imitować dźwięk prawdziwej wyrzynarki.

Sprawdź również inne zabawki dla małych fanów majsterkowania! Polecamy m.in. wiertarki dla dzieci, narzędzia monterskie dla dzieci, pojazdy do skręcania czy taczki dla dzieci.