Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 200,00 zł

Dźwigi

Dźwigi budowlane pozwalają na szybkie wznoszenie budowli i innych konstrukcji. Sprzęt ten budzi ogromną fascynację wśród małych chłopców, którzy chcą poczuć się niczym prawdziwy operator dźwigu. Już teraz przedstawiamy zabawkowe dźwigi dla dzieci, które pozwalają na bezpieczną zabawę i jeszcze lepsze poznawanie szczegółów pracy w zawodzie operatora sprzętu budowlanego.

Aktywne filtry

Dzieci uwielbiają naśladować wykonywane przez dorosłych prace, a w tym również prace budowlane. Niezwykłą popularnością cieszą się więc zabawki dla operatora, takie jak mega dźwigi i żurawie, których rozmiary budzą fascynację wśród maluchów, chcących poczuć się jak prawdziwy, zawodowy budowlaniec. Prezentujemy najwyższej jakości dźwigi i żurawie budowlane, które zapewnią Twojemu maluszkowi niezliczone godziny świetnej zabawy!

Dźwigi budowlane dla dzieci

Dźwigi to maszyny budowlane, dzięki którym w ekspresowym tempie powstają nawet bardzo wysokie, skomplikowane budowle i inne konstrukcje. Mimo, że zabawkowe maszyny zdecydowanie nie robią aż tak wielkiego wrażenia, jak ich prawdziwe odpowiedniki, to dźwig dla dzieci, wykonany z dbałością o najmniejsze detale, pozwalający na świetną zabawę przez długie godziny, będzie prezentem, który zachwyci każdego malucha i wytrzyma nawet najbardziej wymagające dziecięce zabawy w budowlańca.

Poznanie zasady działania prawdziwego dźwigu będzie banalnie proste dzięki perfekcyjnemu odwzorowaniu prawdziwej maszyny i wysokiej dbałości o szczegóły, jakimi szczycą się sprawdzeni producenci Dickie Toys, Double Eagle oraz Smoby, których produkty znajdziesz wśród dostępnych w naszym sklepie zabawek dla operatorów. Podczas zabawy miniaturowym dźwigiem wieżowym dla dzieci maluszek zapozna się z czynnościami, jakie na co dzień wykonuje operator żurawia i rozwinie swoją pasję do tego zawodu, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zabawkowy dźwig budowlany

Zabawa w naśladowanie operatora dźwigu, to świetna okazja, by dziecko rozwinęło nie tylko swoją dziecięcą pasję, ale także inne ważne umiejętności! Szerokie możliwości, jakie oferuje zabawkowy mega dźwig, sprawiają, że w prosty, naturalny dla maluszka sposób, czyli poprzez zabawę, jest on w stanie znacząco poprawić swoją kreatywność i wyobraźnie, a dodatkowo – jeśli zabawka posiada opcję sterowania zdalnie, rozwijane są umiejętności takie jak koncentracja oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa.

Miniatura prawdziwego żurawia budowlanego to świetne urozmaicenie codziennych zabaw w budowlańca oraz wspaniałe uzupełnienie dziecięcej kolekcji ciężkich maszyn zabawkowych i zabawek budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór innych, ciekawych prezentów dla małego operatora, takich jak zabawkowe koparki, ładowarki do zabawy, zabawkowe walce i spycharki dla dzieci, a także wywrotki zabawki dla dzieci, które stworzono z myślą o najbardziej wymagających maluszkach.

Zabawki dla małego operatora i nie tylko

W internetowym sklepie namileo.com nie brakuje innych, ciekawych zabawek edukacyjnych, nawiązujących tematycznie do pozostałych branż. Oferujemy między innymi zabawki dla mechanika, murarza oraz zabawki dla montera, które wspomogą rozwój dziecięcych zainteresowań w jego pierwszych latach życia. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się także, stetoskopy dla dzieci, zabawkowe skrzypce, w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci oraz figurki żołnierzy, które sprawdzą się zarówno do zabawy w domu, jak na zewnątrz – w ogrodzie, parku bądź piaskownicy.