Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 250,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Zestawy do sprzątania

Czy sprzątanie można połączyć z zabawą? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że pod ręką maluszka znajdą się funkcjonalne i bezpieczne, zabawkowe zestawy do sprzątania. Dzięki nim dziecko może pomagać swoim rodzicom w codziennych obowiązkach i zadbać o porządek w swoim domu. Przedstawiamy dziecięce zestawy służące do sprzątania, a wśród nich zabawkowe odkurzacze, miotły oraz szufelki. Dzięki nim dziecko nauczy się posługiwania podstawowymi przyrządami do sprzątania i pielęgnacji podłóg.

Aktywne filtry

Zestaw sprzątający dla dzieci

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia sprzątać i pomagać w domowych porządkach, koniecznie sprawdź oferowane przez nas zestawy sprzątające dla najmłodszych. Posiadamy renomowane zabawki takich marek jak Klein, Smoby, Janod oraz Ecoiffier. Co konkretnie polecamy? Będzie to chociażby wózek sprzątający z akcesoriami Clean Home składający się z aż 8 elementów. Pozwoli dziecku rozwijać dobre nawyki związane z utrzymaniem czystości w swoim pokoju lub nawet całym domu. Wszystkie elementy są wygodne w obsłudze, wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów i świetnie imitują prawdziwe narzędzia czyszczące.

Doskonałą alternatywą będzie z kolei wózek do sprzątania Vileda 2. W tym zestawie znajdziemy m.in. wiadro z wyciskaczem, mop, miotłę, zmiotkę, szufelkę oraz imitację pudełka z proszkiem do prania. Z pewnością produkt ten przypadnie wszystkim małym pasjonatom sprzątania i porządków!