Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 140,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

☑️ Zabawki w zawodzie: cukiernik ▷ sklep Namileo.com

Cukiernik

Zabawa w cukiernika to ogromna frajda dla każdego dziecka! Pomoc swoim rodzicom w kuchni budzi w maluszkach niesamowita radość i dążenie do samodzielności. Przedstawiamy zabawkowe urządzenia i zestawy niezbędne każdemu małemu cukiernikowi! W poniższej kategorii znajdziesz m.in. zabawkowe ekspresy do kawy, tort urodzinowy a także rozbudowany zestaw cukiernika. Przybliż swojemu dziecku specyfikę zawodu cukiernika za pomocą oryginalnych zabawek, pochodzących od renomowanych producentów.

Aktywne filtry

Zabawki dla małego cukiernika

Słodkie wypieki, posypki czekoladowe, ciastka, bułeczki, rogaliki i mnóstwo innych słodkości to istne marzenie wielu małych cukierników. Niestety nie zawsze pomaganie w kuchni przy wypiekach jest na tyle bezpieczne, aby maluszek mógł swobodnie uczestniczyć w przygotowaniach. W końcu obsługa prawdziwego miksera czy rozgrzanego piekarnika wymaga ostrożności i przykładamy szczególną uwagę, aby dziecko nie miało z nimi styczności. Czy można zatem w bezpieczny sposób wdrażać maluszka w świat słodkości i wypieków? Oczywiście, że tak! Warunkiem jest wyposażenie kuchni w specjalne zabawki małego cukiernika!

Do takich zabawek zaliczają się m.in. ekspresy do kawy dla dzieci, naczynia dla dzieci, miksery dla dzieci czy garnki dla dzieci. Przykładowo do takich produktów zalicza się zabawkowy ekspres drewniany do kawy Electrolux, który został stworzony specjalnie dla małych dzieci! W naszym sklepie znajdziesz zabawki o tematyce cukierniczej takich marek jak Artyk, Hasbro, Klein, Mega Creative czy Smoby.

Zabawki cukiernicze dla dzieci

Sprawdź już teraz w pełni bezpieczne zabawki dla kucharza, które skutecznie przybliżą dziecku świat słodkich wypieków i cukiernictwa. Oryginalne zestawy kucharza i urządzenia kuchenne dla dzieci są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale również i bezpieczne. Specjalna konstrukcja wszystkich produktów pozwala na zabawę nimi nawet przez dzieci w wieku 3 lat.