Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 139,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Akcesoria opiekunki

Przedstawiamy oryginalne i w pełni funkcjonalne akcesoria opiekunki dla dzieci. Dzięki nim małe dziewczynki mogą bawić się w opiekę nad swoimi ulubionymi lalkami – karmić je i pielęgnować. Spraw, aby Twoja pociecha jeszcze lepiej poznała charakterystykę pracy w zawodzie opiekunki do dziecka. Już teraz sprawdź kolorowe i przydatne dla małych dziewczynek, dziecięce akcesoria opiekunki!

Aktywne filtry

Niemal każde dziecko, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, uwielbiają naśladować czynności, jakie na co dzień wykonują osoby dorosłe – niezależnie od tego, czy są to mamy, babcie, czy dziadkowie. Nikogo nie dziwi więc, że małe dziewczynki tak bardzo kochają zajmować się swoimi lalkami, a zabawa w mamę i dziecko, to standardowe spędzenie czasu, które może zająć wiele godzin w ciągu dnia. Jeśli chcesz urozmaicić dziecku zabawę w odgrywanie ról, koniecznie sprawdź prezentowane poniżej akcesoria i zabawki dla opiekunki.

Zabawkowe akcesoria opiekunki

Każda dziewczyna, która uwielbia zajmować się swoimi lalkami, marzy o własnych, realistycznych przyrządach i akcesoriach, które nie tylko przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki, ale także są w pełni funkcjonalne. Prezentujemy zabawki edukacyjne o tematyce pielęgnacyjnej, idealne na prezent dla niejednej dziewczynki – wysokiej jakości akcesoria opiekunki renomowanych marek, takich jak Klein, Smoby, Simba, czy też EZPZ, które tworzone są w celu spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających pociech.

Akcesoria opiekunki sprawdzą się świetnie jako urozmaicenie zabawy oraz uzupełnienie dziecięcej kolekcji wielu innych zabawek, takich jak wanny dla lalek, zabawkowe wózki, nosidełka do zabawy czy też krzesła dla lalek. Dzięki swojej uniwersalności wszelkie gadżety do opieki nad lalkami, a więc wszystkie zabawkowe nocniki, pieluszki dla lalek oraz zestawy do karmienia i pielęgnacji, mogą być z powodzeniem wykorzystane w domu, szczególnie podczas wieczornych kąpieli, które są idealnym momentem na pielęgnacje niejednej lalki, oraz w trakcie zabawy na świeżym powietrzu – w piaskownicy, ogrodzie, a nawet nad morzem.

Akcesoria do zabawy w nianie

Zabawkowe akcesoria, które urozmaicą zabawę w odgrywanie roli niani, mamy bądź babci, świetnie sprawdzają się także jako zabawki edukacyjne. Jeśli chcesz pomóc dziecku rozwijać umiejętności przydatne w późniejszych latach życia, koniecznie postaw na zabawki i akcesoria dla opiekunki, które skutecznie rozwijają nie tylko dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność, ale także zdolności motoryczne, poznawcze oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Co więcej, opieka nad lalkami dodatkowo pozytywnie wpływa na umiejętności społeczne oraz emocjonalne dziecka.

Poznanie codziennej pracy opiekunek oraz zapoznanie dziewczynki z codziennymi czynnościami, jakie wykonują pracownicy tego zawodu, pozwoli także przygotować dziecko do ewentualnej pomocy rodzicom nad rodzeństwem. Zdecydowanie tego typu zabawy edukacyjne będą o wiele fajniejsze z akcesoriami i zabawkami, z których pociecha może swobodnie korzystać – dlatego też wszelkie gadżety, jakie znajdziesz w tej kategorii są lekkie i idealnie dopasowane do małych, dziecięcych rączek.

Zabawki edukacyjne w Namileo

Oferujemy szeroki wybór zabawek edukacyjnych powiązanych tematycznie z wieloma innymi branżami, które interesują zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Polecamy szczególnie popularne zabawkowe stetoskopy, mikrofony dla dzieci, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe betoniarki oraz rozbudowane zestawy do sprzątania dla dzieci, które już teraz zamówisz na internetowej stronie sklepu Namileo.