Oferta dla placówek edukacyjnych

Nasza platforma skupia się przede wszystkim na zabawkach edukacyjnych i tematycznych, które rozwijają konkretne dziedziny wiedzy i umiejętności maluszka. Dzięki temu możemy oferować bezpieczne i funkcjonalne zabawki renomowanych marek, które z powodzeniem sprawdzą się w większości jednostek oświatowych. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe, żłobki i ośrodki opiekuńcze, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dla wszystkich zainteresowanych, przygotowaliśmy specjalną prezentację.

Pobierz prezentację

Oferta dla firm i obiektów usługowych

Coraz więcej firm i obiektów usługowych, takich jak restauracje, banki czy hotele, decyduje się na wydzielenie specjalnego kącika dla małych dzieci. W oczekiwaniu na załatwienie sprawy czy też zwyczajną chęć odpoczynku, rodzice chętnie zostawiają tam swojego maluszka, który może miło i bezpiecznie spędzić czas. Z uwagi na mnogość zainteresowań i wiek dzieci przebywających w specjalnym kąciku, dobór odpowiednich zabawek odgrywa bardzo ważną rolę. Ponadto ciekawe atrakcje czekające dla najmłodszych, zachęcają rodziców do częstszych wizyt w danej placówce – również z małymi dziećmi. Nasz sklep może przygotować dedykowaną ofertę produktową dla niemal wszystkich zainteresowanych obiektów.

Oferta dla influencerów

Jesteśmy otwarci na współpracę z influencerami. Poprzez promowanie naszych produktów nie tylko prezentujesz rozwiązania popularnych marek, ale również przyciągasz swoimi materiałami zarówno szerokie grono młodszych użytkowników, jak i rodziców czy opiekunów. Współpracując z nami zyskujesz o wiele więcej niż wyjątkowego partnera w biznesie, ale również budujesz ciekawy content i wzbudzasz zainteresowanie najpopularniejszymi produktami dla dzieci i młodzieży. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Oferta ogólna

Chcesz podjąć współpracę? Napisz do nas!

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.