Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 800,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Narzędzia mechanika

Twoje dziecko marzy o zostaniu mechanikiem? Lubi spędzać długie godziny w warsztacie i pomagać rodzicom przy majsterkowaniu? Pomagamy spełniać marzenia już od najmłodszych lat i dlatego przygotowaliśmy całkiem bezpieczne, oryginalne, dziecięce narzędzia mechanika. Dzięki nim maluszek pozna zastosowanie poszczególnych narzędzi, takich jak klucze, młotki, szczypke i wkrętaki. Wszystko to w sposób bezpieczny, ponieważ produkty te posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i pozbawione są ostrych krawędzi. Dzięki czemu nie ma ryzyka o skaleczenie podczas zabawy narzędziami.

Aktywne filtry

Małe narzędzia dla dzieci

Niejeden maluch uwielbia naśladować dorosłych i role, jakie wykonują. Nic więc dziwnego, że małych majsterkowiczów spotykamy w niemal każdej dziecięcej grupie wiekowej, zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek. Mali mechanicy często interesują się prawdziwymi narzędziami używanymi przez osoby dorosłe, które mogą być dla nich potencjalnie niebezpieczne.

W trosce o bezpieczeństwo każdego malucha kochającego majsterkowanie powstały zabawkowe narzędzia, których waga oraz rozmiary zostały dostosowane do małych, dziecięcych rączek. Co więcej, dzięki perfekcyjnemu odwzorowaniu prawdziwych akcesoriów warsztatowych dziecko poczuje się jak prawdziwy mechanik!

Zabawki edukacyjne dla mechanika sprawdzonych marek Janod , Klein oraz Rubbabu, dostępne w naszym sklepie, wspomogą rozwój pasji i zainteresowań malucha w naturalny dla niego sposób, czyli poprzez zabawę. Dzięki zróżnicowanej gamie zabawkowych narzędzi wybierzesz idealny prezent dla małego mechanika, który pozytywnie wpłynie na jego zdolności manualne, umiejętności logicznego myślenia, kreatywność oraz wyobraźnię.

Narzędzia warsztatowe dla majsterkowicza

Jakie narzędzia zabawkowe dla dzieci znajdziesz w sklepie Namileo? W naszej ofercie posiadamy niemal każdy rodzaj przyrządów dla małych mechaników – zaczynając od śrubokrętów i młotków, a kończąc na elektronarzędziach dla najmłodszych, takich jak na przykład zabawkowe wiertarki.

Dla najbardziej wymagających maluchów idealne będą całe zabawkowe zestawy mechanika, które składają się z podstawowych dziecięcych narzędzi oraz innych ciekawych elementów, takich jak zabawkowe deski, plastikowe śrubki, a nawet kaski ochronne i pasy na narzędzia dla dzieci, dostosowane do ich rozmiarów.

Szczególnie popularne wśród naszych klientów są zestawy narzędzi dla dzieci z walizką, które zachwycają każdego młodego mechanika, budowlańca i majsterkowicza! Niezwykle szczegółowe małe narzędzia posiadające ruchome elementy oraz zabawkowe elektronarzędzia na baterię, których działanie niemal nie różni się od ich prawdziwych odpowiedników, gwarantują długie godziny zabawy. Bogate zestawy narzędzi dla najmłodszych pozwalają w bezpieczny sposób uczestniczyć dziecku w każdych domowych naprawach.

Najlepsze zabawki dla mechanika

Jeśli Twoje dziecko posiada już swój zestaw dla małego majsterkowicza i szukasz czegoś, co jeszcze bardziej rozwinie młodzieńczą pasję malucha koniecznie sprawdź nasze pozostałe zabawki dla mechanika, takie jak silniki do rozkręcania dla dzieci, zabawkowe warsztaty oraz wysokiej jakości pojazdy do skręcania dla dzieci.

Pomóż swojemu dziecku w rozwoju i podaruj mu zabawkę edukacyjną. Szczególnie polecamy także produkty dla dzieci z innych kategorii, między innymi stetoskopy dla dzieci,
zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci pasjonujących się przyrodą.