Kategorie

Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 170,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Piłki

Zarówno mali chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu. Ogromną frajdę przynoszą różnego rodzaju zabawy z piłką, które rozwijają nie tylko zręczność i zdolności motoryczne maluszka, ale również uczą pracy zespołowej. Sporty drużynowe to świetna forma spędzania przez dzieci wolnego czasu. Polecamy markowe piłki dla dzieci oraz zabawkowe zestawy piłkarza, dzięki którym dzieci mogą przeprowadzać prawdziwe rozgrywki w piłce nożnej.

Aktywne filtry

Piłki dla dzieci w każdym wieku

Zabawy ruchowe i sporty drużynowe to jedne z najczęściej wybieranych aktywności fizycznych zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców z różnych przedziałów wiekowych. Nic więc dziwnego, że zabawy na świeżym powietrzu z wykorzystaniem najpopularniejszego sportowego akcesoria, to często wybierany przez dzieci sposób na rozładowanie energii oraz emocji. Z myślą o wszystkich małych sportowcach przedstawiamy piłki renomowanych marek Nicola, Scrunch oraz Wacker Neuson, które już teraz zamówisz w sklepie internetowym Namileo.

Ruch jest wskazany w każdym wieku – również wczesnoszkolnym i szkolnym. Rozwijanie motoryki, koordynacji ruchowej, kondycji i siły mięśni bez odpowiedniego akcesoria okazuje się jednak trudne i nudne, dlatego koniecznie sprawdź sportowe zabawki dla dzieci z powyższej kategorii. Zabawkowe piłki to obowiązkowe wyposażenie każdego malucha i uniwersalny, niestarzejący się prezent dla dzieci w każdym wieku!

Gumowe piłki dla dzieci

Jakie piłki do zabawy dla dzieci wybrać? Najlepszym i najbardziej uniwersalnym wyborem okazują się piłki gumowe – lekkie, miękkie, proste do napompowania, które świetnie sprawdzą się podczas każdej zabawy ruchowej zarówno w domu, jak na zewnątrz. Ich łapanie i odbijanie jest bardzo proste, ciężko zbić nimi szybę i inne szklane przedmioty, a ewentualnie uderzenie nie boli tak, jak uderzenie standardowej piłki. Dzięki tym cechom zabawa w głupiego jasia, dwa ognie czy nawet zbijaka jest dużo bezpieczniejsza, co sprawia, że piłki gumowe są powszechnie używane w przedszkolu i podczas lekcji wychowania fizycznego w niemal każdych placówkach edukacyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz także piłki nożne dla dzieci, które są dużo twardsze i dużo bardziej wytrzymałe, niż standardowe piłki gumowe do zabaw ruchowych, dzięki czemu bez problemu mogą być kopane przez długie godziny, bez obawy o uszkodzenie lub konieczność ich ponownego  pompowania.

Zabawki sportowe i nie tylko

Małych sportowców zdecydowanie zainteresują także inne zabawki do sportów drużynowych dostępne w naszym sklepie. Oferujemy między innymi narty dla dzieci, tarczowe i wolnostojące dziecięce kosze do koszykówki, dmuchane baseny i pontony do zabawy oraz zabawkowe rakiety do tenisa ziemnego.

Oprócz zabawek sportowych w naszym asortymencie znajdziesz inne zabawki edukacyjne, takie jak zabawkowe narzędzia, zabawkowe stetoskopy, dziecięce telefony, skrzypce dla dzieci, mikrofony dla dzieci, dziecięce telefony oraz w pełni funkcjonalne zabawkowe lornetki, cieszące się największą popularnością wśród naszych małych i dużych klientów.