Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 800,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

☑️ Zabawki w zawodzie: monter ▷ sklep Namileo.com

Monter

Rozbudź w Twoim dziecku pasję do majsterkowania! Zawód montera jest szczególnie dla małych chłopców wyjątkowo fascynujący. Tym bardziej, że dzieci w dużym stopniu chcą pomagać swoim rodzicom w codziennych pracach. W tej kategorii znajdziesz różne akcesoria i zabawkowe narzędzia, które pomogą dziecku jeszcze lepiej zrozumieć pracę montera oraz obowiązki, spoczywające w rękach przeciętnego majsterkowicza. Zabawki tego typu doskonale rozwijają zdolności manualne maluszka, a przy okazji dziecko może zapoznać się z wyglądem i zastosowaniem konkretnych typów narzędzi do majsterkowania.

Aktywne filtry

Zabawki dla małego montera

Świat elektronarzędzi i akcesoriów do majsterkowania to wymarzone miejsce niemal każdego mężczyzny. Nie inaczej jest w przypadku mniejszych dzieci, które zafascynowane są wszelkimi pracami remontowymi w domu. Mali chłopcy na każdym kroku pragną dorównać swoim rodzicom – a w szczególności swojemu tacie – i pomagać na każdym możliwym kroku. To doskonała okazja, aby nieco przybliżyć dziecku świat podstawowych narzędzi do majsterkowania, przydatnych w zawodzie montera.

Co znajdzie u nas mały majsterkowicz?

Jeżeli Twoje dziecko marzy o zostaniu monterem i lubi pomagać swojemu tacie podczas majsterkowania – koniecznie sprawdź zabawki, które mu w tym pomogą! Oferujemy m.in. zabawkowe skrzynki narzędziowe i plecaki dla dzieci, dziecięce elektronarzędzia oraz dodatki, takie jak rękawice robocze czy też okulary ochronne. Dzięki tym produktom maluszek poczuje się niczym prawdziwy monter i będzie mógł pomagać swojemu tacie w wielu pracach remontowych. To doskonała forma zabawy, a jednocześnie ma korzystny wpływ na rozwój zdolności manualnych u dziecka.