Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 145,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Stetoskopy

Przedstawiamy dziecięce stetoskopy oraz zabawki związane z wykonywaniem zawodu lekarza. Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się niczym prawdziwy lekarz. Dzięki zabawkowym stetoskopom maluszek nauczy się operowania podstawowymi przyrządami lekarskimi. W dodatku nie musisz obawiać się o jego bezpieczeństwo, ponieważ dziecięce stetoskopy wykonane zostały z nietoksycznych materiałów i pozbawione są ostrych krawędzi. W sam raz do zabawy w lekarza przez małych chłopców i dziewczynki.

Aktywne filtry

Prawdziwy stetoskop dla dzieci

Szukasz idealnego prezentu dla dziecka interesującego się zdrowiem i medycyną? Już teraz sprawdź oferowane przez nas sklep w pełni bezpiecznie, zabawkowe stetoskopy do zabawy. Dzięki nim maluszek może jeszcze lepiej poznawać zawód ratownika medycznego. Szczególnie polecanym produktem jest stetoskop z prawdziwymi funkcjami dla dzieci marki Klein. Model ten pozwala m.in. usłyszeć bicie serca czy nawet oddech badanej osoby. Co ważne, pozostaje on w pełni bezpieczny dla dziecka. Możesz również wyposażyć swoją pociechę w kompletny zestaw lekarski w kuferku z szufladką. Maluszek znajdzie tu m.in. zabawkowy stetoskop, ciśnieniomierz, młoteczek, otoskop oraz inne przyrządy i akcesoria medyczne.

Zabawkowy stetoskop dla dziecka

Oferowane przez nas zabawki dla lekarza pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak np. Smoby, Classic World, Dickie Toys czy Mega Creative. Wszystkie produkty – w tym omawiane tu dziecięce stetoskopy – zostały stosownie opisane i oznaczone rekomendowanym wiekiem dziecka. Dzięki temu kupisz zabawkę dopasowaną do konkretnego wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdziesz dodatkowe wyposażenie małego medyka, takie jak np. fartuchy lekarskie czy gabinety lekarskie. Wszystkie zabawki uczą dzieci nie tylko zastosowania poszczególnych sprzętów medycznych, ale również sposobu ich działania i wyglądu. Stanowią idealny sposób na szybki rozwój umiejętności dziecka i jego pasji do zawodu lekarza, medyka czy ratownika.

Usłysz bicie serca przez dziecięcy stetoskop!

Prezentowane przez nasz sklep z zabawkami stetoskopy dla najmłodszych, są w pełni funkcjonalne! Dzięki nim sprawdzisz, m.in. odgłos bijącego serca czy oddech. Dzięki temu dzieci mają okazję, aby wczuć się w rolę prawdziwego doktora czy ratownika medycznego. Zabawki te są lekkie i wykonane z bezpiecznych oraz trwałych materiałów. Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla swojego dziecka – koniecznie sprawdź wszystkie nasze zabawki – w tym oryginalne zestawy lekarskie!