Interaktywne roboty

Przedstawiamy nasze propozycje zabawek, które umilą czas Twojemu dziecku na długie godziny! Szczególnie, gdy zafascynowane jest światem komputerów i programowania. O czym dokładnie mowa? O specjalnych, edukacyjnych robotach interaktywnych, które szybko rozwiną umiejętności programistyczne maluszka. Ponadto roboty interaktywne to idealne połączenie rozrywki przy komputerze, a także szeregu wyzwań, które czekają na małego operatora.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Jeżeli Twoja pociecha interesuje się projektowaniem, tworzeniem, programowaniem lub po prostu potrzebuje dodatkowych, atrakcyjnych ćwiczeń z arytmetyki bądź geometrii, koniecznie sprawdź poniższe zabawki interaktywne – w pełni programowalne, inteligentne roboty naukowe, które w prosty sposób nauczą malucha nie tylko matematycznych podstaw, ale również ich wykorzystania w praktyce. Przedstawiamy zabawki które sprawią, że dziecko poczuje się jak prawdziwy, zawodowy programista.

Roboty interaktywne dla dzieci

Roboty interaktywne to inteligentne zabawki rozwojowe, które zostały stworzone specjalnie z myślą o młodych fanach robotyki i informatyki, którzy uwielbiają tworzyć liczyć, programować bądź tworzyć własne konstrukcje. Roboty edukacyjne pozwalają dziecku przez długie godziny cieszyć się świetną zabawą, ale są również ciekawą, przystępną dla maluchów, formą wprowadzenia w obszar robotyki i informatyki zarówno mniej, jak i bardziej doświadczonych małych programistów.

Zabawki interaktywne w postaci robotów, to innowacyjne rozwiązania, które oferują ogrom różnych funkcji, takich jak podstawowe funkcje poruszania się, omijania i podnoszenia przedmiotów, funkcje mówienia czy też możliwości programowania za pomocą głosu. Roboty marki Clementoni, jakie znajdziesz w naszym sklepie, posiadają także dedykowane aplikacje, z którymi są kompatybilne, a które ułatwiają zabawę przy ich pomocy. Programowanie i późniejsze korzystanie z robota jest dostosowane do dziecięcych możliwości, więc pociecha jest w stanie bawić się samodzielnie.

Interaktywne roboty do zabawy

Projektowanie, programowanie i rozbudowa zabawkowych robotów naukowych bardzo pozytywnie działa na wiele dziecięcych umiejętności. Oprócz rozwijania zdolności manualnych, matematycznych, arytmetycznych i geometrycznych, które przydatne są w szkole i poza nią, pociecha poprawi także swoją motorykę, kreatywność, wyobraźnię oraz umiejętność logicznego myślenia. Mechanizm tego typu zabawek pozwala przeprowadzić proces nauczania w prosty, przystępny dla dzieci sposób, czyli poprzez zabawę.

Zabawki interaktywne różnią się między sobą stopniem skomplikowania, sposobami programowania oraz ilością i rodzajem funkcji, dzięki czemu znajdziesz robota, który idealnie odpowie wszystkim potrzebom i oczekiwaniom zarówno dziewczynek, jak i chłopców.

Zabawki inteligentne w Namileo

Interaktywne roboty są zdecydowanie zabawki warte uwagi, ale oferujemy również inne zabawki dla informatyka, w tym również zestawy do programowania dla dzieci, wysokiej jakości, które skutecznie pomogą maluchowi rozwijać jego pasje, zainteresowania i umiejętności.

Na szczególną uwagę zasługują także nasze najpopularniejsze zabawki edukacyjne, które przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych fanach innych dziedzin i branż, takie jak zabawkowe stetoskopy, czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy, zabawkowe skrzypce, lornetki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz zestawy przyrodnika.