Kierowca samochodów

Samochody to jedna z największych pasji wśród małych dzieci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają podróżować samochodem i niejednokrotnie marzą o posadzeniu za kółkiem. Na szczęściej już teraz dzieci zainteresowane samochodami i motoryzacją, mogą zapoznać się z pracą kierowcy samochodu. Bez wątpienia pomogą im w tym specjalne zabawki – w tym: modele samochodów do składania, zestawy do tuningu aut czy pojazdy na akumulator. Spraw, aby Twoja pociecha poczuła się niczym prawdziwy kierowca samochodu!

Aktywne filtry

Zabawki dla małego kierowcy samochodów

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, nic więc dziwnego, że niejeden fan samochodów mechanicznych już od najmłodszych lat marzy o własnej miniaturze pojazdu, którym na co dzień poruszają się jego rodzice. Z myślą o małych karierowiczach przygotowaliśmy zabawkowe samochody dla dzieci sprawdzonych marek takich jak Bruder, Ramiz, Dickie Toys, czy Klein, które idealnie sprawdzą się jako urozmaicenie zabawy w ogrodzie i na spacerze.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zabawki dla kierowcy samochodów terenowych, samochodów osobowych, a nawet sportowych, które wykonano z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferujemy jednak nie tylko zabawkowe modele kolekcjonerskie – w powyższej kategorii znajdziesz także samochodowe pojazdy dla dzieci na akumulator, które dopasowano do dziecięcych rozmiarów i możliwości tak, aby mogły one poczuć się jak prawdziwi kierowcy.

Samochody na akumulator dla dzieci

Samochody akumulatorowe dla dzieci są świetnym urozmaiceniem każdej zabawy na świeżym powietrzu i to niezależnie od tego, czy będziesz z dzieckiem w parku, na spacerze, czy w ogrodzie. To jednak nie wszystko! Dokładne odwzorowanie pojazdów z powyższej kategorii jest również idealną okazją, by przedstawić dziecku podstawowe zasady ruchu drogowego – oznacza to, że akumulatorowy samochód świetnie sprawdzi się również w przyszkolnych miasteczkach rowerowych. Co więcej, zabawa z pojazdem zasilanym akumulatorowo rozwija dziecięce umiejętności miękkie, takie jak kreatywność i wyobraźnia, oraz doskonali motorykę, koordynację ruchową, a nawet kondycję maluszka.

Perspektywa pociechy samodzielnie sterującej miniaturowym pojazdem może wydawać się straszna, ale bez obaw – zabawki dla kierowcy samochodów posiadają wiele dodatkowych zabezpieczeń, takich jak na przykład amortyzatory, powolne ruszanie czy odpowiednie przednie i tylne oświetlenie, a dodatkowo w zestawach znajdziesz pilot, który umożliwi Ci zdalną kontrolę toru i prędkości ruchu zabawki.

Zabawki na podwórko i nie tylko

Zabawki na podwórko i do ogrodu, takie jak zabawki dla kierowcy samochodów wyścigowych czy zabawki dla kierowcy samochodów osobowych, to jednak tylko część naszego asortymentu! Jeżeli szukasz zabawki dla malucha zainteresowanego innymi branżami, koniecznie sprawdź nasze najpopularniejsze zabawkowe stetoskopy, czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy, lornetki dla dzieci oraz zabawkowe mikrofony, które cieszą się uznaniem zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.