Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 289,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Grabie ogrodowe

Spraw, aby zabawa w ogrodzie przebiegała bezpiecznie i połącz bezpieczne z pożytecznym! Przedstawiamy zabawkowe grabie ogrodowe dla dzieci, dzięki którym maluszek pozna charakterystykę pracy w ogrodzie, a jednocześnie świetnie będzie się przy tym bawił. Dziecięce grabie sprawdzą się podczas grabienia liści, małych gałązek lub równania ziemi. Zastosowanie może być jednak o wiele większe! Wszystko zależy od wyobraźni dziecka i jego możliwości.

Aktywne filtry

Grabie ogrodowe dla dzieci

Dzieci fascynują wszelkie prace, jakie na co dzień wykonują dorośli, dlatego nikogo nie dziwi popularność, jaką cieszą się zabawkowe narzędzia ogrodowe oraz inne zabawki dla ogrodnika – uniwersalne prezenty zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w każdym przedziale wiekowym. Przedstawiamy najpopularniejsze i najprostsze przyrządy do dbania o ogród – standardowe grabie, przygotowane przez sprawdzone marki Ecoiffier, Falk, Klein, Janod, Mochtoys oraz Stanley JR. z myślą o małych ogrodnikach, którzy chętnie pomogą rodzicom podczas jesiennego grabienia liści.

Grabki dla dzieci oraz zabawkowe zestawy ogrodowe, w których niemal zawsze znajdziemy ten przyrząd, to zabawki wysokiej jakości, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Co ważniejsze, prócz dużej trwałości, charakteryzują się one także dostosowaniem do dziecięcych możliwości – są więc dużo mniejsze i lżejsze niż prawdziwe grabie, a dodatkowo nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, dzięki czemu zabawa przy ich użyciu może trwać nieprzerwanie nawet przez wiele godzin.

Zabawkowe grabki to obowiązkowe, niestarzejące się zabawki plażowe i świetne zabawki na podwórko i do ogrodu, którymi cieszyć mogą się nawet najmłodsze dzieci.

Zabawkowe grabie do zabawy

Urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu zabawkowymi akcesoriami ogrodowymi, takimi właśnie jak grabki dla dzieci, sprawia, że maluszek dodatkowo rozwija swoje zdolności poznawcze, motoryczne, koordynację ruchową, a nawet kondycję. Dowolne zastosowanie zabawkowych grabi ogrodowych bardzo pozytywnie wpływa na dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, a jednocześnie pociecha aktywnie uczy się, w jaki sposób korzystać z narzędzi ogrodowych, poznaje ich podstawowe funkcje oraz zastosowania, dzięki czemu może realnie pomagać rodzicom w pracach na terenie ogrodu.

W naszym sklepie znajdziesz także inne zabawki edukacyjne dla małego ogrodnika, takie jak zabawkowe nożyce żywopłotowe, dmuchawy do liści dla dzieci, dziecięce taczki ogrodowe oraz zabawkowe łopaty ogrodowe, które świetnie sprawdzą się jako zabawki na dzień dziecka, urodzinowy upominek, a nawet prezent na Dzień Chłopaka i wszystkie inne, podobne święta.

Zabawki nie tylko ogrodnicze

Jeżeli szukasz prezentu idealnego dla Twojej pociechy, koniecznie sprawdź pozostałe zabawki edukacyjne dostępne w naszym sklepie. Spośród wielu zabawek o różnych zastosowaniach, szczególnie popularne okazują się zabawkowe wanny, stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe lornetki oraz zabawki budowlane, które pokochały dzieci z niemal każdego przedziału wiekowego!