Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 84,00 zł - 85,00 zł

Fartuchy lekarskie

Niemal każde dziecko uwielbia naśladować dorosłych i role, jakie odgrywają oni w społeczeństwie – jest to jeden z wielu sposobów, na które maluszki uczą się podstawowych umiejętności społecznych, a także rozwijają swoją motorykę i koordynację, dlatego urozmaicenie tego typu dziecięcych aktywności jest bardzo ważne! Maluchy do naśladowania wykorzystują to, co wpadnie im w ręce, dlatego warto, by było to coś, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na ich pomysłowość, kreatywność i wyobraźnię.

Aktywne filtry

Fartuch lekarski dla dzieci

Jeśli szukasz przebrania idealnego dla małego fana medycyny i opieki zdrowotnej do zabawy karnawałowej koniecznie sprawdź dziecięce fartuchy lekarskie, które świetnie sprawdzą się także do urozmaicenia codziennego odgrywania ról, które uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki do pierwszych lat życia. Zabawa w lekarza to świetny sposób na rozwijanie dziecięcych pasji i umiejętności oraz wspólne spędzenie czasu wolnego zarówno z innymi dziećmi, jak i osobami dorosłymi.

Zabawkowe stetoskopy, zestawy lekarskie dla dzieci, wózki i gabinety lekarskie do zabawy, to nie jedyne zabawki edukacyjne, o których marzą maluszki zafascynowane lecznictwem. Stroje lekarza i pielęgniarki sprawdzonych marek Klein oraz Woopie, które znajdziesz w tej kategorii, to produkty idealne dla każdego dziecka, które marzy o zostaniu w przyszłości pracownikiem służby zdrowia, a dzięki doskonałemu odwzorowaniu prawdziwych strojów poczuje się nim już teraz!

Dziecięcy kostium lekarza

Stroje pielęgniarek oraz lekarzy, jakie znajdziesz w sklepie Namileo, nie tylko pozwolą dziecku wcielić się w role prawdziwych zawodowców, ale także sprawdzą się jako sposób na oswojenie pociechy z tematem wizyty lekarskiej, czy nawet pomogą pokonać strach z nią związany. Co więcej, zabawy w odgrywanie ról to świetny sposób na rozładowania dziecięcych pokłądów energii, które dodatkowo pozytywnie wpłyną na dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, a także wspomogą rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych maluszka.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z całkowicie bezpiecznych materiałów, łatwo je założyć oraz ściągnąć, a część z nich dodatkowo wyposażono w głębokie kieszenie umożliwiające przechowywanie różnych przedmiotów czy dodatkowe akcesoria, takie jak nakrycie głowy lub rysunki prawdziwych lekarskich przyrządów.

Nie tylko zabawki dla lekarza

W naszym sklepie znajdziesz także inne zabawki dla lekarza i zabawki dla ratownika, takie jak zestawy lekarskie dla dzieci, zabawkowe stetoskopy, gabinety lekarskie dla dzieci oraz zabawkowe karetki, ale z myślą o fanach innych branż przygotowaliśmy wiele innych zabawek edukacyjnych, które już teraz zamówisz na namileo.com.

Szczególnie polecamy czołgi dla dzieci i figurki żołnierzy, w pełni funkcjonalne zabawkowe lornetki, mikrofony dla dzieci, zabawkowe skrzypce oraz zestawy przyrodnika, które gwarantują długie godziny ciekawej zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz.