Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 415,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Wiertarki

Przedstawiamy zabawkowe wiertarki dla dzieci, które w sposób bezpieczny przybliżą maluszkowi różne sposoby majsterkowania. Spora część małych chłopców marzy o zostaniu budowniczym i pomaganiu swojemu tacie w warsztacie. Dzięki dziecięcym wiertarkom dziecko pozna dokładny wygląd i działanie tego typu urządzeń. Oferowane przez nas modele wiernie odwzorowują realny wygląd wiertarek z prawdziwego zdarzenia. Zadbano o najdrobniejsze detale, zachowując jednocześnie wszelkie aspekty bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Wiertarki zabawki dla dzieci

Zabawa wiertarką może być w pełni bezpieczna dla dziecka, ale pod warunkiem korzystania ze specjalnych zabawkowych wersji narzędzi. Z produkcji takich zabawek dla najmłodszych słyną m.in. marki Klein i Smoby. Warto dodać, że specjalne wiertarki do zabawy zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zabawę nimi już przez dzieci w wieku 3 lat. Producenci zadbali o to, aby zabawki nie posiadały ostrych krawędzi i szybko obracających się elementów. Jednocześnie zadbano o realistyczny wygląd wiertarek dla dzieci, które przypominają prawdziwy sprzęt, znajdujący się na wyposażeniu firm budowlanych lub domowego schowka.

Wiertarka do zabawy dla dziecka

Już teraz zamów oryginalne zabawki dla swojej pociechy. Wśród szczególnie polecanych wiertarek do zabawy, znajduje się chociażby zabawkowa wiertarka Bosch PSB1000. Podczas zabawy wydaje z siebie dźwięki prawdziwej wiertarki, dzięki czemu maluszek czuje się tak, jakby użytkował prawdziwy sprzęt warsztatowy. Warto również zastanowić się nad zakupem kompletnego zestawu dla dziecka. Do takiego zalicza się warsztat Bosch duży z wiertarką. W zestawie oprócz omawianej wiertarki, znajduje się także piła, obcęgi, młotek, klucz, imadło, zabawkowe gwoździe i śruby.

Przy okazji poznaj oferowane przez nasz sklep wyrzynarki dla dzieci, które w równie bezpieczny sposób, przybliżą dziecku świat majsterkowania.