Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 105,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Zestawy policjanta

Jeżeli Twoje dziecko zafascynowane jest pracą policjanta i uwielbia bawić się w ściganie przestępców – koniecznie podaruj mu coś wyjątkowego! Przedstawiamy zabawkowe zestawy policjanta dla dzieci, które składają się z obowiązkowego wyposażenia każdego stróża prawa. Znajdziemy tu m.in. dziecięce kajdanki, lizaki drogowe, odznaki i zabawkowe pistolety. Idealne akcesoria dla małych fanów policji!

Aktywne filtry

Wśród dzieci zawód policjanta niejednokrotnie wzbudza duży podziw, nic więc dziwnego, że to właśnie zabawki o tej tematyce cieszą się wśród najmłodszych największym zainteresowaniem. Niemal każdy maluch marzy o swoim własnym zestawie policjanta, których zróżnicowanie elementów gwarantuje świetną zabawę na długie godziny. Prezentujemy komplety zawierające akcesoria policjanta do zabawy, takie jak zabawkowe pistolety, dziecięce kajdanki, policyjne lizaki zabawki i wiele więcej!

Zabawkowe zestawy policjanta

Jeżeli Twoja pociecha uwielbia zabawę w policje i łapanie przestępców, koniecznie sprawdź znajdujące się powyżej zabawki edukacyjne renomowanych marek Bruder, Klein oraz Nicola, które tworzoną produkty najwyższej jakości z myślą o najbardziej wymagających dzieciach. Zestawy policjanta są świetnymi prezentami zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w każdym wieku, które idealnie sprawdzą się jako urozmaicenie codziennej zabawy w odgrywanie ról i naśladowanie stróżów prawa.

To jednak nie wszystkie zalety policyjnych zestawów dla dzieci. Zabawa przy ich pomocy będzie nie tylko dużo ciekawsza, ale także pozytywnie wpłynie na dziecięce zdolności poznawcze, kreatywność, wyobraźnię i nieszablonowy sposób myślenia, które są bardzo istotne na niemal każdym etapie życia. Co więcej, dzięki możliwości szerokiego zastosowania kompletów, maluszek dodatkowo rozwinie swoją koordynację ruchową oraz umiejętności motoryczne, społeczne, a nawet aktorskie.

Zestawy policjanta dla dzieci

W zestawach znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, takich jak wspomniane wcześniej kajdanki, lizaki i zabawkowe pistolety, ale prócz tego komplety często zawierają także kamizelki dla dzieci, policyjne identyfikatory zabawkowe, gwizdki, zabawkowe lampy, a nawet atrapy granatów dymnych. Pozwala to na zróżnicowanie zabawy, którą dodatkowo można przenieść w niemal każde miejsce – do piaskownicy, na plażę, a nawet do kąpieli. Zabawki dla policjanta świetnie sprawdzą się do zabawy na świeżym powietrzu, również w towarzystwie innych dzieci lub osób dorosłych.

Zestawy policjanta starannie wykonano z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są one szczegółowym odwzorowaniem narzędzi, które na co dzień wykorzystują prawdziwi zawodowcy. Każdy maluch, który marzy o karierze policjanta będzie mógł dzięki temu poznać ich podstawowe działanie oraz zaznajomi się z codziennością zawodowców i zadaniami, jakie wykonują oni w pracy. Dzięki szczegółowemu odwzorowaniu przyrządów Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy policjant!

Zabawki edukacyjne w Namileo

W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych zabawek dla policjanta! Szczególnie polecamy kostiumy policjanta dla dzieci, zabawkowe wozy policyjne oraz motory policyjne dla dzieci, które w naturalny sposób, poprzez zabawę, pomogą rozwinąć dziecięce umiejętności i zainteresowania.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla maluszka koniecznie sprawdź także zabawkowe stetoskopy, skrzypce dla dzieci, lornetki do zabawy, mikrofony dla dzieci oraz zestawy przyrodnika, które cieszą się największym uznaniem wśród naszych małych klientów.