Gry ekonomiczne

Postaw na rozwój intelektualny swojej pociechy. Przedstawiamy oryginalne gry ekonomiczne dla dzieci – w tym popularne gry monopoly, wyposażone w kolorowe karty oraz pionki. Super frajda dla najmłodszych! Gry ekonomiczne zapewnią atrakcyjną formę zabawy przez długie godziny – zarówno w domu, samochodzie, jak i w ogrodzie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Ekonomia zdecydowanie nie należy do najprostszych dziedzin, szczególnie, jeśli chcemy jej podstawy wytłumaczyć swojemu maluchowi. Dzieci jednak z natury są ciekawe i niejednokrotnie interesują się prostymi zagadnieniami związanymi z ekonomią, dlatego warto wykorzystać ten fakt i wybrać zabawki dla biznesmena, takie jak prezentowane gry ekonomiczne, które przedstawią najważniejsze tematy i treści związane na przykład z dysponowaniem pieniędzmi, które z biegiem czasu nabierają dla dzieci coraz większego znaczenia.

Ekonomiczne gry planszowe dla całej rodziny

Każdy maluch, którego interesują gry planszowe, powinien przetestować również powyższe planszówki o tematyce ekonomii, która wcale nie musi być nudna! Oferowane przez nas gry ekonomiczne dla dzieci renomowanych marek takich jak Hasbro, to świetna zabawa, która w przystępny sposób, poprzez zabawę, wytłumaczy maluchowi jak funkcjonuje pieniądz i w jaki sposób zarządzane powinno być na przykład kieszonkowe (również to niewielkie), które w pewnym momencie życia, mniej lub bardziej regularnie, dostaje niemal każde dziecko.

Gry edukacyjne to nie tylko atrakcyjna forma nauki zagadnień ekonomicznych, przydatnych w późniejszych etapach życia – dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzą się zarówno podczas wspólnego spędzaniu czasu z dziadkami w Dzień Babci i Dziadka, jak i wieczornych spotkań rodzinnych, wycieczki samochodowej, czy też codziennych zabaw w trakcie przerw pomiędzy lekcjami. Planszówki, podobnie jak puzzle i klocki, nigdy się nie starzeją!

Gry ekonomiczne dla dzieci

Planszówki ekonomiczne mimo, że mogą wydawać się skomplikowane, mają bardzo proste zasady, przystępne zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy oraz są niezwykle ciekawe – zapewniają dużą dozę rozrywki, a sama rozgrywka toczy się szybko i dynamicznie, bez nudnego przeciągania kolejnych etapów gry. W trakcie zabawy z wykorzystaniem ekonomicznych gier planszowych maluch rozwinie swoje zdolności poznawcze, społeczne oraz matematyczne. Jeśli nie wiesz, czym zająć dziecko w domu lub podróży, koniecznie sprawdź dostępne w tej kategorii zabawki edukacyjne – najlepsze sposoby na nudę.

W szerokim asortymencie sklepu Namileo znajdziesz także inne produkty wspomagające dziecko w rozwijaniu jego umiejętności matematycznych i ekonomicznych, takie jak popularne zabawkowe bankomaty oraz zegarki tradycyjne dla dzieci, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem maluchów z niemal każdego przedziału wiekowego.

Nie tylko zabawki ekonomiczne

Oferujemy wiele różnorodnych zabawek o tematyce ekonomicznej, jednak to nie wszystkie produkty, które pomogą rodzicom rozwijać zainteresowania i zdolności maluchów! W sklepie internetowym namileo.com możesz wybierać spośród zabawek dla lekarzy, opiekunek, mechaników, a nawet małych kierowców. Polecamy sprawdzić zabawki edukacyjne, takie jak stetoskopy dla dzieci, czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy, zabawkowe skrzypce, lornetki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz zestawy przyrodnika, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród naszych klientów.