Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 80,00 zł

Wywrotki

Dzięki wywrotkom możemy transportować ogromne ilości piasku oraz materiałów sypkich bezpośrednio na miejsce budowy. Te wielkie samochody ciężarowe potrafią zdumiewać nie tylko dorosłych fascynatów budownictwa, ale również i małe dzieci. Na szczęście zabawa w operatora wywrotki może odbywać się w sposób bezpieczny i przynoszący ogromną frajdę. Przedstawiamy zabawkowe wywrotki dla dzieci, które dokładnie odwzorowują prawdziwe modele pojazdów. Dzięki tym zabawkom dziecko nauczy się charakterystyki zawodu kierowcy wywrotki i nabierze jeszcze większego zamiłowania do sprzętu budowlanego.

Aktywne filtry

Zabawki wywrotki dla dzieci

Jeżeli Twoje dziecko pasjonuje się sprzętem budowlanym i wszelkimi maszynami drogowymi, koniecznie sprawdź możliwości, jakie dają oferowane przez nas zabawki tematyczne! Dzięki nim maluszek nie tylko może pogłębiać swoją pasję związaną z budownictwem, ale również poznać działanie i zastosowanie poszczególnych maszyn oraz ciężkich pojazdów budowlanych – w tym wywrotek. Wszystko to bez obawy o bezpieczeństwo dziecka, ponieważ każda zabawka została odpowiednio dostosowana do konkretnego wieku dziecka i jego umiejętności manualnych. Tym samym masz pewność, że Twoja pociecha w pełni wykorzysta wszystkie możliwości i funkcjonalności zabawek!

Samochód wywrotka dla dziecka

W naszym sklepie znajdziesz w pełni bezpieczne i funkcjonalne zabawki wywrotki dla małych dzieci. Oferujemy produkty znanych marek, takich jak Stanley Jr., Caterpillar i Dickie Toys. Producenci położyli szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich zabawek, dzięki czemu mogą z nich korzystać nawet dzieci w wieku 3 lat. Z polecanych zabawek możemy wymienić np. zestaw małego operatora Caterpillar. Składa się z modelu ładowarki kołowej oraz wywrotki Caterpillar. Szukając czegoś większego, warto zwrócić uwagę na rozbudowany zestaw budowlany Volvo z akcesoriami. To istny raj dla maluszka interesującego się ciężkimi maszynami budowlanymi. W zestawie znajduje się m.in. wywrotka, koparka, łopatka, kask oraz grabki. Wszystko to wykonane z solidnych materiałów, bezpiecznych dla małego dziecka.

To nie wszystko, co może znaleźć u nas mały pasjonat budownictwa! Polecamy również zabawkowe koparki dla dzieci, walce dla dzieci, spycharki dla dzieci i dźwigi dla dzieci. Ciekawym dopełnieniem kompletu zabawek będą pojazdy do skręcania i narzędzia mechanika. Postaw na szybki rozwój umiejętności swojej pociechy i zamów już teraz wyjątkowe zabawki tematyczne!