Tablice

Dzieci uwielbiają rysować – często poświęcają tej zabawie wiele czasu i to nie tylko w domu! Malowanie to jedna z podstawowych czynności, jakich uczą się już w przedszkolu, dlatego też bloki rysunkowe, kredki i pisaki, to obowiązkowe wyposażenie każdego dziecięcego tornistra. Tworzenie przez dzieci własnych obrazów skutecznie rozwija kompetencje miękkie, takie jak na przykład kreatywność i pomysłowość, dlatego warto na co dzień zapewnić maluchowi własną tablicę lub znikopis, które dodatkowo urozmaicą rysowanie oraz naukę pisania.

Aktywne filtry

Tablica do rysowania dla dzieci

Tablice, na których można swobodnie pisać, to zdecydowanie jeden z najlepszych prezentów dla małego artysty, który większość swojego czasu spędza na rysowaniu i kolorowaniu – jest to świetna oszczędność kartek i kredek oraz duże ułatwienie dla maluszka, który bez problemu może zmazać dostępną przestrzeń i zacząć pracę od nowa.
Tablice w naszym sklepie dodatkowo oferują możliwość doczepienia magnesów, które są świetnym sposobem na naukę pisania, czytania oraz liczenia.

Dziecięce tablice do rysowania renomowanych marek Classic World, Clementoni oraz Smoby, również te dwustronne, zajmują niewiele miejsca i mogą być przechowywane na przykład za szafą lub komodą, a dodatkowo ich składanie i przenoszenie jest banalnie proste. Zabawki te są także niezwykle uniwersalne – solidna konstrukcja i wykonanie z materiałów odpornych na opady atmosferyczne pozwala na zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz, umożliwiając tym samym zabawę na świeżym powietrzu.

Znikopis i inne tablice do pisania

W sklepie Namileo znajdziesz także elektroniczne znikopisy – interaktywne tablice na baterie, przypominające niewielki tablet, które tworzone są z myślą o najmłodszych dzieciach. Podobnie jak standardowe rozwiązania pozwalają one rysować i pisać w nieskończoność, dzięki możliwości ich ścierania. Znikopisy, podobnie jak tablice suchościeralne, które również znajdują się w naszej ofercie, są świetne dla każdego małego alergika, którego drażni lub uczula kredowy kurz.

Każdy rodzaj tablicy jest świetnym sposobem, aby dodatkowo urozmaicić miejsce do nauki w domu i w przystępny dla dzieci sposób, zachęcić je do czytania i pisania słów oraz liczb, których znajomość przydaje się na każdym etapie edukacji, również wczesnoszkolnej.

Zabawki edukacyjne w Namileo

Jeśli szukasz skutecznych zabawek edukacyjnych, które pomogą skutecznie rozwijać dziecięce umiejętności, koniecznie sprawdź inne zabawki dla nauczyciela, takie jak puzzle dla dzieci, zabawki sensoryczne, artykuły szkolne, książki dla dzieci oraz gry edukacyjne, które już teraz zamówisz na namileo.com.

Polecamy także tematyczne zabawki do edukacji, które urozmaicą zabawy ruchowe, odgrywanie ról i wiele innych dziecięcych aktywności. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się między innymi zabawkowe stetoskopy, skrzypce dla dzieci, funkcjonalne lornetki do zabawy, zabawkowe mikrofony, a także całe zestawy przyrodnika oraz zestawy do sprzątania dla dzieci, będące wyjątkowymi prezentami na każdą okazję.