Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 140,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Ekspresy do kawy

Czy dzieci mogą bezpiecznie parzyć kawę i obsługiwać ekspres do kawy? Oczywiście, że tak, ale pod warunkiem, że mowa tu o bezpiecznych urządzeniach dla małego cukiernika! Przedstawiamy zabawkowe ekspresy do kawy dla dzieci, dzięki którym nawet najmłodsze osoby mogą uczyć się obsługi i działania tego typu kuchennego sprzętu AGD. Unikalna konstrukcja tych zabawek, pozbawiona ostrych krawędzi i łatwo odpadających elementów sprawia, że prezentowane u nas ekspresy dla dzieci są w pełni bezpieczne! Rozbudź w dziecku zamiłowanie do zawodu cukiernika już teraz!

Aktywne filtry

Zabawki ekspresy do kawy dla dzieci

Czy zabawa w kuchni może bez bezpieczna dla małego dziecka? Oczywiście, że tak, ale pod warunkiem posiadania specjalnych zabawkowych urządzeń AGD, takich jak dziecięce ekspresy do kawy. Te sprytne i przypominające prawdziwe urządzenia zabawki, skutecznie przybliżą maluszkowi zastosowanie i działanie ekspresu do kawy. Oczywiście pozostają przy tym w pełni bezpieczne. W dodatku zajmują niewiele miejsca i wyposażone zostały w realistyczne efekty dźwiękowe, przypominające pracę prawdziwego ekspresu do kawy. Trzeba dodać również, że nawet zabawkowe wersje ekspresów, składają się z występujących w prawdziwych sprzętach AGD podzespołów, czyli ociekacza, korpusu, panelu sterowania i najczęściej także otwieranego pojemnika na wodę czy filtr na kawę.

Ekspres do kawy – zabawka dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz w pełni bezpieczne i funkcjonalne, dziecięce ekspresy do kawy. Wśród nich znajduje się m.in. ekspres do kawy Bosch Tassimo od Klein, dostosowany do zabawy przez dzieci od 3. roku życia. Nawet jak na zabawkę, model ten jest bardzo funkcjonalny. Dla przykładu ociekacz można ustawić w dwóch pozycjach, a górna klapa jest otwierana. Istnym hitem będzie jednak funkcja prawdziwego przepływu wody.

Innym polecanym przez nas produktem dla dzieci jest ekspres do kawy mini Tefal marki Smoby. Swoim wyglądem przypomina klasyczne ekspresy do kawy w formie klepsydry. Model ten jest w pełni mechaniczny i do działania nie wymaga żadnych baterii. Idealna propozycja dla maluszków kochających spędzanie sporej ilości czasu w kuchni.

Nie tylko ekspresy dla dzieci!

Nasz sklep oferuje całe mnóstwo innych zabawek tematycznych. Do takich zaliczają się m.in. urządzenia AGD dla dzieci, tostery dla dzieci, blendery dla dzieci, mikrofalówki dla dzieci oraz zabawkowe opiekacze dla dzieci. Ponadto polecamy sprawdzić zabawki edukacyjne z innych działów. Do takich zaliczają się np. zabawki dla przedszkoli, puzzle czy teleskopy dla dzieci.