Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 102,00 zł - 139,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Walce

Sprzęt budowlany – a w szczególności walce drogowe – budzą niekiedy ogromny podziw wśród małych dzieci. Zafascynowanie ciężkimi maszynami bardzo często pozostaje na długie lata i nic dziwnego, że mali chłopcy lub też dziewczynki, uwielbiają bawić się przy pomocy dziecięcych maszyn budowlanych. Postanowiliśmy ułatwić im to zadanie i w tym celu przygotowaliśmy wysokiej jakości, zabawkowe modele walców drogowych dla dzieci. Dzięki nim maluszek może poczuć się niczym prawdziwy operator walca i jeszcze intensywniej rozwijać swoją pasję do tego zawodu.

Aktywne filtry

Zabawkowe walce dla dzieci

Każdy mały fan ciężkich pojazdów i prac budowlanych ucieszy się na widok pomniejszonej, perfekcyjnie odwzorowanej, mniejszej wersji prawdziwego walca, które spotykane są podczas wielu prac drogowych. Zabawkowe pojazdy budowlane to prezenty idealne dla każdego maluszka, który uwielbia zabawę w naśladowanie zawodowego operatora. Spraw, aby Twoja pociecha poczuła się jak prawdziwy kierowca tego niesamowitego pojazdu!

Zabawkowy walec jest niezwykle uniwersalny, ale mimo, że świetnie sprawdzi się również do zabawy w domu, największą frajdę wzbudzi na zewnątrz – w piaskownicy, parku lub ogrodzie, gdzie bez problemu zaprezentuje swoje możliwości. W trakcie zabawy przy wykorzystaniu zabawkowego pojazdu mechanicznego, jakim jest walec, dziecko poprawi swoją motorykę, koordynację ruchową i kondycję oraz spędzi aktywnie czas na świezym powietrzu.

Walec dla małego budowlańca

Dziecięce walce budowlane dostępne w naszym sklepie to produkty, które renomowane marki Caterpillar, Wacker Neuson oraz Ammann tworzą specjalnie z myślą o najmłodszych fanach prac budowlanych. Niezwykła dbałość o szczegóły, wysoka wytrzymałość i sposób działania przedstawiający podstawowe funkcje tych pojazdów pozwoli zapoznać się dziecku z czynnościami, jakie wykonuja zawodowi kierowcy maszyn budowlanych.

Zabawki budowlane dla najmłodszych od lat sprawdzają się jako prezenty na każdą okazję, ale pojazdy budowlane, takie jak walce do robót ziemnych, zabawkowe dźwigi, koparki dla dzieci, ładowarki do zabawy, czy też zabawkowe wywrotki, to niemal obowiązkowe wyposażenie każdego małego budowlańca! W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór zabawek wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów.

Zabawki budowlane w Namileo

W sklepie internetowym namileo.com znajdziesz wiele rodzajów zabawek edukacyjnych związanych z niemal każdym zawodem z branży budownictwa i przemysłu. Posiadamy zabawki dla murarza, brukarza, zabawki dla mechanika oraz zabawki dla montera, a także wysokiej jakości, szczegółowe modele kolekcjonerskie i wiele więcej!

Koniecznie sprawdź także inne popularne produkty, takie jak stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz zabawkowe zestawy do sprzątania, dzięki którym zapewnisz dziecku długie godziny wspaniałej zabawy.