Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 149,00 zł

Lalki

Lalki to od wielu lat najchętniej wybierane zabawki dla małych dziewczynek. Dzięki lalkom mogą one uczyć się mody, opieki, układania włosów, makijażu lub też zwyczajnie się przytulić. Oryginalne lalki dla dzieci przedstawione poniżej słyną z wysokiej jakości wykonania, są kolorowe, dobrane tematycznie a także przyjemne w dotyku. Zabawa lalkami to ogromna radocha dla małych dziewczynek.

Aktywne filtry

Oryginalne lalki dla dzieci

Już teraz sprawdź oferowane przez nas różne modele lalek dla małych dziewczynek. Posiadamy produkty takich marek jak Simba, TM Toys, Hasbro czy Zapf Creation. Wszystkie zabawki są w pełni oryginalne i funkcjonalne. Rozwijają fantazję i uczą opiekowania się oraz pielęgnowania. Ogromną popularnością cieszą się również lalki ze znanymi postaciami z bajek i filmów. Do takich osób należy m.in. lalka Anna Kraina Lodu 2 (Frozen). W naszym sklepie znajdziesz również wiele sympatycznych, pluszowych zwierzaków, takich jak np. piesek chihuahua Chi Chi Love paryski szyk. Ponadto posiadamy lalki dla dzieci, które odgrywają konkretny zawód, jak np. lekarz. Do takich lalek zalicza się m.in. lalka Masza w stroju doktora z figurką chorej świnki.

W sklepie Namileo kupisz całe mnóstwo dodatkowych akcesoriów do lalek, takich jak np. wózki do lalek czy nosidełka dla lalek. Zamów już teraz oryginalne zabawki dla najmłodszych!