Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 175,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

☑️ Zabawki w zawodzie: fryzjer ▷ sklep Namileo.com

Fryzjer

Zawód fryzjerki lub fryzjera to marzenie wielu małych dzieci. Co ciekawe pasję i zamiłowanie do tego zawodu przejawiają nie tylko dziewczynki, ale również i chłopcy. Obcinanie włosów, koloryzacja, modelowanie oraz suszenie to tylko niektóre z czynności, które w prawdziwym życiu wykonują fryzjerzy. Nie oznacza to jednak, że dzieci nie mogą spróbować swoich sił w wykonywaniu tych czynności. Dzięki specjalnym zabawkom, takim jak dziecięce suszarki, lokówki czy szczotki do włosów, maluszek może poczuć się niczym zawodowy fryzjer. W dodatku nie musisz daleko szukać, ponieważ wszystkie produkty potrzebne do zabawy w małego fryzjera, znajdziesz właśnie na naszej stronie! Zapraszamy do zakupów już teraz!

Aktywne filtry

Zabawa we fryzjera – koniecznie sprawdź te zabawki!

Twoje dziecko pragnie zostać zawodowym fryzjerem i często bawi się w układanie włosów? Spraw mu ogromną radość i już teraz wybierz dla niego coś oryginalnego. Polecamy m.in. zabawkowe suszarki dla dzieci, spinki do włosów, szczotki, nożyczki, lusterka oraz lokówki. Przybliż dziecku szczegóły zawodu fryzjera w sposób jak najbardziej bezpieczny. Oferowane przez nas zabawki posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i nie posiadają ostrych zakończeń. Zabawa z nimi to ogromna radość dla dziecka, a przy tym nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.

Zabawki z tej kategorii to idealny pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt. Słyną ze swojej oryginalności i wyjątkowego wyglądu. Produkty te cechują się także starannością wykonania, dzięki czemu posłużą Twojemu dziecku przez długi czas. Starannie selekcjonujemy naszą ofertę tak, aby dostarczać naszym klientom rozwiązania w pełni bezpieczne i pochodzące z fabryk wyłącznie renomowanych producentów zabawek.