Płeć

Płeć

Zestawy dentysty

Spraw, aby zwykła zabawa w dentystę stała się prawdziwym wyzwaniem! Przedstawiamy zestawy zabawek dla małego dentysty. Oryginalne pomysły na bezpieczną zabawę w stomatologa. Zestawy zawierają podstawowe przyrządy dentystyczne, które z powodzeniem mogą być użytkowane przez małe dzieci. Znajdziemy tu m.in. zabawkowe szczoteczki do zębów, strzykawki oraz fartuszki lekarskie.

Aktywne filtry

Jeśli masz w domu małego lekarza, koniecznie sprawdź poniższe zabawki dla dentysty, które skutecznie urozmaicą zabawę w odgrywanie ról zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom w każdym przedziale wiekowym. Przedstawiamy całe zestawy dentystyczne dla dzieci – oryginalny pomysł na prezent, gwarantujący bezpieczną zabawę w stomatologa. Zestawy zawierają przeróżne przyrządy, narzędzia i akcesoria, których używanie nie sprawi problemu nawet najmłodszym maluszkom.

Zestawy zabawek dla dentysty

Zestawy dentysty, które znajdziesz w sklepie internetowym namileo.com, to akcesoria i gadżety, które w swoim gabinecie posiada każdy zawodowy stomatolog. Produkty sprawdzonych marek Hasbro oraz Mega Creative są wykonane z wysokiej jakości materiałów w pełni bezpiecznych dla dzieci, a co więcej – niemal perfekcyjnie odwzorowują prawdziwe przyrządy lecznicze, co pozwoli dziecku poczuć się jak prawdziwy zawodowiec.

Zabawki, które znajdują się w zestawach, zostały przystosowane do małych, dziecięcych rączek, dzięki czemu maluszek może posługiwać się nimi przez długie godziny bez najmniejszego problemu. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znajdziesz całe zabawkowe walizki i opakowania pełne przyrządów dla dzieci, takich jak strzykawki, szczoteczki, skalpele, zabawkowe stetoskopy czy też identyfikatory oraz zabawkowe fartuszki lekarskie, które skutecznie urozmaicą codzienne zabawy.

Zestawy dentystyczne dla dzieci

Zabawa w lekarza przy użyciu zestawów dentystycznych jest nie tylko ciekawa, ale także bardzo edukacyjna! Dziecko poprzez zabawę, a więc w najbardziej naturalny dla niego sposób, rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność, a także doskonali inne umiejętności, takie jak zdolności poznawcze oraz manualne, przy czym jednocześnie poznaje podstawowe czynności, jakie wykonują na co dzień lekarze stomatolodzy w swoich gabinetach.

Zabawa w odgrywanie roli dentysty pozwala także pozbyć się strachu przed następną wizytą oraz zachęca do dbanie o zęby, co ułatwia utrzymanie ich w dobrym stanie, a co równie ważne, w przystępny sposób przedstawia działanie podstawowych przyrządów leczniczych, rozwijając ciekawość dzieci, które w przyszłości chciałyby pracować w służbie zdrowia.

Zestawy dentystyczne, dzięki odpowiedniemu zapakowaniu, na przykład w zabawkową walizkę, umożliwiają wygodne przenoszenie oraz przechowywanie akcesoriów i gadżetów bez obawy o zgubienie któregoś z przedmiotów.

Inne zabawki edukacyjne

Koniecznie sprawdź inne zabawki edukacyjne dostępne w naszym sklepie! Polecamy popularne zabawki dla lekarza, opiekunki, zabawki dla strażaka oraz zabawki dla policjanta, które przypadną do gustu przede wszystkim fanom służb, edukacji i ochrony zdrowia. Na szczególną uwagę zasługują także zabawki tworzone z myślą o małych fanach zabawy w wojsko – zabawkowe czołgi przeróżnych modeli oraz figurki żołnierzy, które już teraz zamówisz na namileo.com.

Oferujemy także skrzypce dla dzieci, zabawkowe lornetki, mikrofony dla dzieci, a nawet całe zestawy przyrodnika i zestawy do sprzątania dla dzieci, które zagwarantują Twojemu maluszkowi długie godziny zabawy.