Cena

Cena

  • 134,00 zł - 135,00 zł

Narzędzia murarskie

Majsterkowanie i zabawa w budowanie wszelkiego rodzaju konstrukcji to świetna forma rozrywki dla małych dzieci. Przedstawiamy zabawkowe narzędzia murarskie dla dzieci, które w sposób bezpieczny i przyjazny przybliżą maluszkowi charakterystykę pracy murarza i budowniczego. Produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i pozbawione są ostrych krawędzi, przez co zabawa nimi przebiega w sposób bezpieczny dla dziecka.

Aktywne filtry

Zabawkowe narzędzia murarskie

Jeśli Twoje dziecko jest zapalonym małym fanem budowy, interesuje go jak powstają ceglane ogrodzenia, domy oraz inne budowle i chciałbyś pomóc rozwijać tę dziecięcą pasję zabawki dla murarza będą idealnym prezentem, który poprzez zabawę pokaże dziecku jak wygląda praca prawdziwych zawodowców, a jednocześnie wprowadzi elementy edukacyjne do jego życia w najbardziej naturalny sposób.

W sklepie Namileo znajdziesz tylko produkty sprawdzonych marek takich jak Klein oraz Nicola, które od lat tworzą zabawki z myślą o małych pasjonatach, chcących rozwijać swoje dziecięce pasje. Murarskie narzędzia do zabawy, takie jak zabawkowe wiaderka, szpachelki i łopaty oraz inne akcesoria związane z tym zawodem, a więc wszelkiego rodzaju kaski i pasy z narzędziami, które znajdziesz w naszym asortymencie, to wspaniałe gadżety dla małego majsterkowicza.

Narzędzia do zabawy w murarza

Każdy maluch, który uwielbia pomagać rodzicom we wszelkich remontach i drobnych pracach naprawczych, ucieszy się na widok zabawkowego narzędzia, które idealnie odwzorowuje te, których używa tata, wujek czy dziadek. Miniaturowe szpachle, zabawkowe betoniarki, taczki budowlane dla dzieci to jedne z wielu zabawek, które świetnie sprawdzą się do odgrywania roli związanych z branżą budowlaną.

Zabawkowe narzędzi murarza powstały z myślą o najmłodszych, dlatego ich rozmiary oraz waga dostosowane są do maluchów na każdym etapie rozwoju, dzięki czemu użytkowanie ich jest wygodne i nie sprawia problemów, również podczas zabawy na zewnątrz. Przewożenie ziemi w ogrodzie, tworzenie zaprawy z piasku i wody czy kopanie dołków w piaskownicy to świetne zabawy ruchowe rozwijające motorykę i koordynację dziecka, a także idealna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Zabawki nie tylko dla małego murarza

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i prace, jakie wykonują, a tych jest naprawdę sporo! Z tego też powodu w sklepie internetowym namileo.com znajdziesz wiele innych zabawek edukacyjnych, które nawiązują do przeróżnych branży, również tych niezwiązanych z budownictwem i przemysłem!

Szczególnie dużą popularnością cieszą się wysokiej jakości zabawkowe stetoskopy, uniwersalne mikrofony dla dzieci i skrzypce do zabawy, a także, tworzone specjalnie z myślą o fanach zabawy w wojsko, figurki żołnierzy i zabawkowe czołgi. Nie brakuje także licznych kompletów zabawek – zestawy przyrodnika, zestawy narzędzi do zabawy oraz zestawy do sprzątania dla dzieci, to tylko kilka z nich!