Gry edukacyjne

Pozwól, aby Twoje dziecko rozwijało pasję i zamiłowanie do konkretnego zawodu. Dzięki specjalnym zabawkom edukacyjnym, możliwe stanie się skutecznie ćwiczenie pamięci, zręczności, koordynacji ruchowej oraz wyobraźni. Rozwiązywanie skomplikowanych łamigłówek wpływa ponadto na inteligencję maluszka. Poznaj oryginalne gry edukacyjne dla dzieci, które świetnie sprawdzą się w rękach małych chłopców oraz dziewczynek.

Aktywne filtry

Gry edukacyjne dla dzieci

Czy istnieje idealne połączenie nauki i zabawy? Oczywiście, że tak! Z pomocą odpowiednich gier edukacyjnych, dziecko nie tylko świetnie się bawi, ale również rozwija swoje umiejętności i tematyczną wiedzę. Możliwości w tym zakresie jest całkiem sporo, ponieważ w sprzedaży znajdziemy tysiące różnych produktów, które idealnie wpisują się w zainteresowania maluszka. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne gry i zabawki edukacyjne takich marek jak Ravensburger, Epee, Classic World, Ateneum, Adamigo oraz Clementoni. Co ważne, wszystkie gry edukacyjne zostały odpowiednio dopasowane nie tylko do zainteresowań i hobby dziecka, ale również jego wieku. Dzięki temu bez trudu znajdziesz u nas zabawki edukacyjne dla 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka czy 7-latka. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Gry dla dzieci edukacyjne

Co warto sprawdzić w pierwszej kolejności? Ogromną radość i uśmiech na twarzy dziecka wywoła gra Misja specjalna - pogromcy robotów od Epee. Maluszek ma do dyspozycji aż 9 poziomów trudności, a jednocześnie w zabawie może uczestniczyć aż 6 osób. Idealna forma spędzania wolnego czasu podczas długich, jesiennych wieczorów. Oczywiście zabawka może posłużyć jako super rozrywka podczas długiej podróży samochodem lub pociągiem. Kolejny polecanym przez nas produktem jest gra memory – zawody marki Adamigo. Idealna aby ćwiczyć pamięć i poznawać różne zawody. W zestawie znajduje się aż 48 kafelków, które należy łączyć w pary.

Szukając czegoś bardziej mobilizującego i dynamicznego, warto spojrzeć na zestaw startowy Gravitrax od Ravensburger. Dziecko biorące udział w tej fascynującej zabawie ma okazję zagłębić się w świat fizyki. Jego zadaniem jest stworzenie toru, po których poruszać będą się specjalne, kolorowe kulki. Super zabawa na długie godziny i niesamowita frajda, która jednocześnie pobudza wyobraźnię i uczy maluszka logicznego myślenia.

Edukacyjne gry dla najmłodszych

Bardzo oryginalną grą, a w zasadzie zestawem edukacyjnym jest z pewnością zestaw edukacyjny 100 eksperymentów marki Clementoni. Istny raj dla małych agentów 007 i pasjonatów chemii oraz fizyki. Omawiana gra edukacyjna pozwala na przeprowadzenie szeregu eksperymentów z wykorzystaniem m.in. wody, powietrza, światła czy produktów chemicznych. Nie trzeba się niczego obawiać, ponieważ wszystkie materiały są w pełni bezpieczna dla dziecka!

Najlepsze zabawki edukacyjne w Namileo.com!

W naszym sklepie kupisz całe mnóstwo oryginalnych zabawek edukacyjnych, podzielonych na konkretne zainteresowania i grupy zawodowe. Sprawdź m.in. polecane przez nas puzzle, skrzypce dla dzieci, gry ekonomiczne, interaktywne roboty, farby i pędzle oraz domki dla lalek i symulatory jazdy dla dzieci. Wszystkie zabawki posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Kupujesz bez obaw, a w dodatku edukujesz swoją pociechę w konkretnej dziedzinie wiedzy.