Modele walców

Zabawa w operatora maszyn budowlanych to świetna atrakcja dla małych chłopców. Co ciekawe zacięcie budowlane jest coraz częściej widoczne również wśród małych dziewczynek. Bez względu jednak na płeć dziecka, zabawkowe modele walców wpiszą się w zainteresowania wszystkich maluszków. Modele te wykonane zostały w opraciu o budowę i zasadę działania prawdziwych walców, wykorzystywanych w budowie dróg i placów. Dzięki temu wiernie odwzorowują ich wygląd i uczą dzieci zastosowania tych wielkich maszyn.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Modele walców dla dzieci i młodzieży

Trójwymiarowe modele pojazdów budowlanych są unikalnymi prezentami zarówno dla dużego, jak i małego fana prac budowlanych, pojazdów mechanicznych oraz ciężkich maszyn. Sprawdzone marki Caterpillar, Wacker Neuson oraz Ammann, specjalnie z myślą o pasjonatach i kolekcjonerach tworzą miniaturowe maszyny budowlane wysokiej jakości, które posłużą zarówno jako świetne zabawki budowlane, jak i ozdoby biurka, pokoju czy też salonu.

Szczegółowe wykonanie i niezwykła dbałość nawet o najmniejsze detale, które idą w parze z pełną funkcjonalnością zabawki, sprawiają, że każda miniatura walca, którą znajdziesz w tej kategorii, zapewni maluszkowi długie godziny zabawy, w trakcie których dowie się on na jakiej zasadzie działają prawdziwe ciężkie maszyny budowlane oraz w przystępny sposób pozna codzienność zawodowców i czynności, jakie wykonują oni w trakcie swojej pracy.

Dokładna znajomość prac kierowcy operatora i innych pracowników budowy pozwoli maluchowi rozwijać swoje dziecięce pasje i zainteresowania oraz skutecznie urozmaici zabawę w odgrywanie ról, ubóstwianą przez dzieci w każdym wieku.

Zabawkowe modele walców

Zabawkowe modele walców to także świetne zabawki edukacyjne! Oprócz rozwijania zamiłowania dziecka do pojazdów i prac budowlanych wszystkie miniaturowe maszyny, również takie jak modele ładowarek dla dzieci, zabawkowe modele spycharek czy też modele koparek do zabawy, skutecznie wspomagają wyrabianie dziecięcych zdolności poznawczych, koordynacji ruchowej, kreatywności oraz wyobraźni, których doskonalenie ważne jest na każdym etapie życia maluszka.

Co więcej, modele walców dla dzieci są niezwykle uniwersalne – idealnie posłużą zarówno jako zabawki dla mechanika, inżyniera, jak i budowlańca, a co najważniejsze, sprawdzą się także w trakcie zabawy na świeżym powietrzu, gdzie w pełni zaprezentują swoje najlepsze funkcje. Zabawki te są także unikalnym uzupełnieniem dziecięcej kolekcji narzędzi oraz innych zabawek edukacyjnych.

Metalowe modele kolekcjonerskie i nie tylko

W naszym sklepie znajdziesz modele zarówno metalowe, jak i z tworzyw sztucznych. Szczególnie polecamy zabawkowe modele betoniarek, modele zagęszczarek do zabawy, modele ciężarówek dla dzieci oraz wyjątkowe dziecięce modele wózków widłowych, które już teraz zamówisz na namileo.com.

Z myślą o małych fanach innych branż, przygotowaliśmy także inne zabawki edukacyjne, wśród których największą popularnością cieszą się stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony, zabawkowe zestawy do sprzątania oraz w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci, które pomogą maluszkowi w dalszym rozwoju.