Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 240,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Zestawy do projektowania

Jeśli Twoje dziecko uwielbia pomagać rodzicom przy majsterkowaniu, a spędzanie długich godzin w warsztacie to jego ulubione zajęcie, zdecydowanie sprawdź poniższe zabawki edukacyjne idealne dla każdego dziecka, które marzy o zostaniu prawdziwym mechanikiem. Zestawy do projektowania wspomogą rozwój zdolności manualnych i konstrukcyjnych malucha, a także wprowadzą go w świat inżynierii i mechaniki samochodowej.

Aktywne filtry

Zestawy do projektowania dla małego mechanika

Zabawkowe komplety to zabawki dla mechanika zawierające zabawkowe narzędzia, akcesoria warsztatowe oraz części pojazdów, dzięki którym mały mechanik złoży samochód, betoniarkę, wywrotkę, a nawet wózek widłowy lub z pomocą rodzica wykona tuning sportowego auta, co sprawi, że poczuje się jak zawodowy majsterkowicz i poprzez zabawę, w naturalny sposób, dowie się jak wygląda praca zawodowców.

Samochodowe zestawy do projektowania gwarantują długie godziny ciekawej zabawy, w trakcie której maluszek dowie się, jak wygląda praca zawodowego mechanika. Skręcanie i składanie wszelkiego rodzaju pojazdów pozytywnie wpływa na dziecięcą kreatywność oraz wyobraźnię, a co najważniejsze – rozwija dziecięcej zdolności manualne i konstruktorskie oraz umiejętności logicznego myślenia.

Samochody do skręcania dla dzieci

W sklepie internetowym Namileo znajdziesz szeroki wybór samochodzików do skręcania dla dzieci i zabawkowych zestawów do projektowania renomowanych marek Klein oraz Stanley JR. Oferujemy przeróżne małe pojazdy drewniane dla dzieci oraz samochodziki z tworzywa sztucznego, które maluszek może nie tylko skręcić, ale także podrasować – część zestawów gwarantuje dodatkową możliwość wymiany poszczególnych części, takich jak na przykład maska samochodowa, koła, oraz ramy.

W zależności od preferencji swoich lub dziecka możesz wybrać zabawkowy zestaw do projektowania wykonany z bezpiecznego dla środowiska drewna, charakteryzujący się wysoką odpornością konstrukcji na uszkodzenia lub lżejszy, bardzo dobrej jakości, komplet do złożenia z tworzywa sztucznego. Wiele zestawów gwarantuje także dodatkowe elektronarzędzia do zabawy, akcesoria warsztatowe dla dzieci, czy zabawkowe podnośniki. Pojazdy do skręcania dla dzieci to wiele godzin nieprzerwanej zabawy.

Zabawki dla majsterkowicza

Narzędzia mechanika do zabawy, takie jak rozwijające umiejętności konstruktorskie zabawkowe silniki oraz warsztaty dla dzieci, to tylko część naszego asortymentu. Z myślą o najmłodszych oferujemy także inne zabawki edukacyjne, idealne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w każdym wieku. Szczególnie polecamy popularne stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci pasjonujących się przyrodą.