Cena

Cena

  • 37,00 zł - 49,00 zł

Wiek

Wiek

Płeć

Płeć

Producent

Producent

Kolor dominujacy

Kolor dominujacy

Telefony

Każde dziecko marzy o swoim telefonie. Dzięki niemu może być w stałym kontakcie ze swoimi rodzicami czy znajomymi. Niestety nie zawsze możemy podarować maluszkowi prawdziwy model telefonu z uwagi na ryzyko uszkodzenia lub zgubienia. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem mogą być zabawkowe telefony dla dzieci, które oswajają pociechę z podstawową obsługą tego typu przedmiotu. W dodatku są w pełni bezpiecznie i zostały przystosowane do konkretnego wieku dziecka. Nie musisz również obawiać się o uszkodzenie lub zniszczenie telefonu, ponieważ wszystkie zabawki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących zabawę na długie miesiąca lub nawet lata.

Aktywne filtry

Telefony zabawki dla dzieci

Już teraz sprawdź funkcjonalne i przypominające prawdziwe modele, zabawkowe wersje telefonów dla najmłodszych. Idealna propozycja dla dzieci pasjonujących się zawodem telemarketera. Oferowane przez nas zabawkowe telefony są bardzo kolorowe i sprawiają wrażenie posiadania prawdziwego telefonu. Niezbędne podczas wielu ciekawych zabaw w domu czy w ogrodzie. Wszystkie dziecięce telefony zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i przemyślane pod kątem bezpieczeństwa. Dzięki temu kupując wybrany telefon dla swojej pociechy masz gwarancję wyjątkowej i bezpiecznej zabawy.

Telefon zabawka dla dziecka

Jeżeli szukasz trafionego i oryginalnego prezentu dla małej pociechy, koniecznie sprawdź proponowane przez nas zabawkowe telefony! Dla przykładu idealnym pomysłem może być smartfon Strażak Sam Simba. Ten wyjątkowy telefon posiada wbudowane efekty dźwiękowe – w tym różnego typu syreny alarmowe, muzyki oraz dzwonki. Co ciekawe, ten zabawkowy smartfon posiada również przesuwane obrazki z bohaterami i popularnymi miejscami z bajki “Strażak Sam”. Jeżeli z kolei szukamy czegoś innego, wtedy idealnym prezentem będzie z pewnością telefon dla dziecka - gaduły marki Fisher Price. Model ten przypomina wyglądem klasyczny telefon z obrotową tarczą. Prosta budowa i brak małych elementów pozwala na zabawę nim przez dzieci już w wieku 12 miesięcy.