Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 109,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Akcesoria monterskie

Zabawkowe akcesoria monterskie pozwolą przybliżyć dziecku cechy zawodu prawdziwego montera. Co ważne, zabawa nimi jest w pełni bezpieczna, ponieważ produkty te posiadają wszelkie wymagane atesty i wykonane zostały z nietoksycznych, bezpiecznych dla zdrowia maluszka materiałów. Ponadto posiadają zaokrąglone krawędzie, przez co nie ma ryzyka skaleczenie w trakcie zabawy. Zabawkowe akcesoria monterskie są miłe w dotyku, kolorowe i pozwalają na długie godziny niesamowitej frajdy zarówno w domu, jak i w ogrodzie.

Aktywne filtry

Akcesoria monterskie dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko uwielbia spędzać długie godziny w warsztacie i jest fanem majsterkowania, koniecznie sprawdź zabawki dla montera renomowanych marek Dickie Toys oraz Falk, dostępne w naszym sklepie, które pozwolą mu przyłączyć się do niewielkich prac naprawczych w domu i zaangażują go w pomaganie rodzicom w ich codziennych obowiązkach. Akcesoria monterskie dla dzieci są świetnym urozmaiceniem zabawy, jeśli Twoja pociecha posiada już własne zabawkowe narzędzia monterskie.

Tworzone z myślą o najmłodszych majstrach akcesoria montera do odgrywania ról, w sposób naturalny dla dziecka, poprzez zabawę, wprowadzą element edukacyjny do jego  życia – zabawa przy użyciu zabawkowego sprzętu montera rozwija umiejętności konstrukcyjne dziecka, a także pozytywnie wpływa na jego koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki zabawkowym urządzeniom, takim jak wkrętarki dla dzieci czy zabawkowe szlifierki, maluszek może doskonalić swoją koncentrację, wyobraźnię oraz kreatywność.

Akcesoria montera do zabawy

Który mały majster nie marzy o własnym pojeździe budowlanym czy charakterystycznym żółtym kasku? W sklepie internetowym namileo.com znajdziesz szeroki wybór zabawkowych akcesoriów dla dzieci, które dzięki perfekcyjnemu odwzorowaniu prawdziwych przyrządów montera sprawią, że maluch poczuje się jak prawdziwy zawodowiec i z przyjemnością zaangażuje się w drobne, domowe prace naprawcze, jakie wykonują jego rodzice.

Oferujemy akcesoria monterskie, które dzięki swojemu dokładnemu wykonaniu, ruchomym elementom i efektom świetlnym zajmą maluszka na długie godziny zabawy, w trakcie której dowie się, jak wygląda praca montera i jakie codzienne czynności on wykonuje, a także w przystępny sposób zaprezentują mu podstawowe działanie odzieży ochronnej, elektronarzędzi oraz innych przyrządów spotykanych na budowach.

Zabawki edukacyjne dla montera

Jeśli szukasz zabawkowych narzędzi dla dzieci polecamy pozostałe edukacyjne zabawki monterskie, takie jak szlifierki dla dzieci, zabawkowe wiertarki, wyrzynarki dla dzieci, zabawkowe lampy Bosch oraz multifunkcjonalne wiertarko-wkrętarki do zabawy, o których marzy każdy mały majsterkowicz.

Dla fanów innych branż przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę zabawek edukacyjnych, w której znajdziesz między innymi popularne zabawkowe stetoskopy, betoniarki dla dzieci, zestawy do sprzątania do zabawy, mikrofony do zabawy, telefony zabawki dla dzieci oraz  w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci, dzięki którym wspomożesz rozwój swojego maluszka.