Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 800,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Wkrętarki

Zabawa w małego majsterkowicza nie musi być nudna! Już teraz Twoje dziecko może bawić się niczym prawdziwy monter. Przedstawiamy zabawkowe wkrętarki dla dzieci, które w sposób bezpieczny pozwolą maluszkowi zagłębić się w świat majsterkowania i budownictwa. Zabawki te wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i pozbawione są ostrych krawędzi, przez co zabawa nimi jest w pełni bezpieczna nawet dla małych dzieci. Dziecięce wkrętarki wiernie odwzorowują sprzęt z prawdziwego zdarzenia. To sprawia, że maluszek może zapoznać się z budową i zastosowaniem tego rodzaju urządzeń.

Aktywne filtry

Zabawkowe wkrętarki dla dzieci

Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się z zabawkowymi narzędziami do zabawy dla najmłodszych – śrubokręty, piły i młotki to standardowe wyposażenie malucha, który uwielbia naśladować majsterkujących rodziców, ale to nie wszystkie zabawkowe narzędzia, które świetnie sprawdzą się jako urozmaicenie codziennej zabawy w montera, budowlańca czy murarza.

W naszym sklepie znajdziesz narzędzia monterskie dla dzieci, a w tym najbardziej popularne wkrętarki dla dzieci, które są doskonałym odpowiednikiem prawdziwych urządzeń. Oferujemy zabawkowe wkrętarki, które zapewnią dziecku długie godziny zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz, a to za sprawą specjalnych funkcji takich jak obracanie w prawo i lewo z możliwością ustawienia prędkości, imitowanie dźwięków prawdziwego urządzenia czy też wyposażenie w diody świetlne.

Ruchome elementy i bardzo dobre odwzorowanie prawdziwej wkrętarki poprzez zabawę wprowadzi maluszka w świat budownictwa i przemysłu, przedstawi mu podstawowe funkcje elektronarzędzi oraz w sposób naturalny zapozna dziecko z pracami, jakie wykonuje zawodowy monter.

Wkrętarka do zabawy w montera

Wkrętarka dla dzieci na baterie jest obowiązkową zabawką małego montera, która zapewni rozrywkę pełną wrażeń i nowych doświadczeń, a jednocześnie wspomoże dalszy rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Zabawkowe wiertarki i wkrętarki poprzez dużą uniwersalność i szerokie możliwości zabawy przy ich pomocy dodatkowo rozwijają także umiejętności logicznego myślenia oraz umiejętności konstruktorskie, poprawiają koncentrację i pozytywnie wpływają na koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.

Jeśli szukasz wkrętarki zabawkowej, która posłuży dziecko na długie lata i wytrzyma nawet najcięższe dziecięce prace remontowe, koniecznie sprawdź zabawki dla montera renomowanych marek Klein i Smoby, które tworzą akcesoria edukacyjne do zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Narzędzia monterskie do zabawy i nie tylko

Jeśli Twoja pociecha posiada już zabawkową wkrętarkę zasilaną bateryjnie, koniecznie sprawdź pozostałe zabawki edukacyjne dla małego majsterkowicza, takie jak wiertarki dla dzieci, wyrzynarki do zabawy, zabawkowe wiertarko-wkrętarki, dziecięce szlifierki oraz inne akcesoria monterskie dla najmłodszych. Specjalnie dla małych fanów innych zawodów posiadamy także stetoskopy dla dzieci, zabawkowe czołgi, skrzypce dla dzieci, lornetki dla dzieci oraz figurki żołnierzy.