Maszyny rolnicze

Dziecięce modele maszyn rolniczych to istna frajda dla każdego dziecka zafascynowanego pracą na gospodarstwie rolnym. Znajdziesz tu m.in. zabawkowe przyczepy, traktorki i jeździ dla dzieci, taczki oraz ładowarki i spychacze. Dzięki naszym zabawkom dziecko może już od małego uczyć się zastosowania poszczególnych maszyn rolniczych, poznawać ich budowę oraz schemat działania. W dodatku dziecięce maszyny rolnicze do zabawy są w pełni bezpieczne. Zostały dostosowane do konkretnego wieku dziecka i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Zabawkowe maszyny rolnicze

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem maszyn rolniczych, innych pojazdów mechanicznych lub po prostu interesuje go codzienna praca rolników, wieś lub prowadzenie gospodarstwa, koniecznie sprawdź powyższe zabawki dla rolnika, które renomowane marki takie jak Falk, Rolly Toys, Wader, Ramiz czy Bruder, tworzą specjalnie z myślą o spełnianiu oczekiwań nawet najbardziej wymagających maluchów. Prezentujemy szeroki wybór przeróżnych pojazdów do pracy na roli, które sprawią, że Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy zawodowiec!

Oferowane przez nas maszyny rolnicze, takie jak zabawkowe traktory, kombajny dla dzieci, zabawkowe wywrotki, a nawet przyczepy i naczepy do zabawy, zostały wykonane dokładnie z dbałością o najmniejsze szczegóły, a co równie ważne – są one całkowicie funkcjonalne. Pozwala to nie tylko na zabawę w dowolny sposób, ale także gwarantuje, że maluch w naturalny dla niego sposób, czyli poprzez zabawę, dowie się jakie są podstawowe funkcje i zastosowania maszyn rolniczych oraz z jakimi wyzwaniami na co dzień mierzą się zawodowi rolnicy.

Maszyny rolnicze do zabawy

Maszyny rolnicze zostały dopasowane do dziecięcych możliwości – są proste w obsłudze, lekkie i poręczne, a także nie posiadają ostrych krawędzi, co pozwala na nieprzerwaną zabawę przez długie godziny. Pojazdy używane do prac rolniczych są także świetnym urozmaiceniem zabawy na świeżym powietrzu – pełnię swoich możliwości zaprezentują dopiero w ogrodzie lub piaskownicy, gdzie można posługiwać się nimi bez obawy przed uszkodzeniem, a także rozwijają dziecięce zdolności poznawcze, kreatywność oraz wyobraźnię.

W naszym sklepie znajdziesz także maszyny rolnicze na pedały lub w postaci jeździków, które świetnie nadadzą się do zabaw ruchowych na zewnątrz, czyli atrakcyjnych dla dzieci aktywności fizycznych, dzięki którym maluch nie tylko rozładowuje niezużyte pokłady energii oraz emocje, ale także dba o swoje zdrowie, rozwijając kondycję, koordynację ruchową oraz siłę mięśni i stawów.

Zabawki dla rolnika i nie tylko

Zabawki dla małych rolników to nie wszystkie ciekawe zabawki edukacyjne dostępne w Namileo! Polecamy także popularne wśród naszych małych i dużych klientów stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz lornetki dla dzieci, które pomogą rodzicom we wspieraniu dzieci rozwijających swoje pasje, zainteresowania i najważniejsze umiejętności.