Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 70,00 zł - 89,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Pościele dla dzieci

Przedstawiamy wyjątkowe i oryginalne pościele dla dzieci. Na materiale znajdują się naszyte postacie ze znanych bajek dla najmłodszych. Wszystkie oferowane zestawy pościeli wykonane zostały z wysokiej jakości naturalnych surowców i są przyjemne w dotyku. Posiadamy zarówno pościel dla chłopca, jak i dziewczynki. Bogate wersje kolorystyczne pozwalają dostosować konkretną pościel do zainteresowań i upodobań maluszka.

Aktywne filtry

Pościel dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne i wykonane z oddychających materiałów pościele dla małych dzieci – w tym pościele dwustronne. Wszystkie pochodzą od renomowanego i znanego z produkcji wysokiej jakości pościeli producenta Detexpol. Poszewki o standardowych rozmiarach 140 x 200 cm będą pasować na większość kołder, podczas gdy mniejsze o rozmiarach 70 x 80 cm można założyć na niemal każdą poduszkę.

Dlaczego warto wybrać polecane przez nas pościele dla dzieci? Jest wiele powodów. Jednym z nich jest przepuszczalny powietrze materiał, z którego wykonane zostały poszewki. Bawełna jest w pełni naturalna i nie powoduje podrażnień czy reakcji alergicznej. Ponadto jest bardzo przyjemna w dotyku.