Zabawki sensoryczne

Przedstawiamy wyjątkowe zabawki sensoryczne dla niemowląt i starszych dzieci! Kupisz u nas funkcjonalne i bezpieczne dla maluszka klocki magnetyczne, drewniane tablice, zestawy do gry i wiele więcej sensorycznych zabawek dla najmłodszych! Rozwijaj wyobraźnię przestrzenną i zręczność swojego maluszka z innowacyjnymi zabawkami renomowanych marek!

Aktywne filtry

Sensoryczne zabawki dla małych dzieci

Dlaczego warto zainteresować się zabawkami sensorycznymi? Ponieważ w rewelacyjny sposób rozwijają u dziecka pojęcie przestrzenii oraz jego wyobraźnię. Ponadto wszelkie gry sensoryczne zostały dopasowane do konkretnego wieku dziecka, a zatem są w pełni bezpieczne i dostosowane do możliwości manualnych naszej pociechy. Co konkretnie możemy polecić? Szukając ciekawych zabawek sensorycznych, nie sposób przejść obojętnie obok klocków magnetycznych. Do takich zaliczają się m.in. klocki magnetyczne pojazdy wyścigowe Magnetic marki Malblo. Dzięki nim dziecko zyskuje możliwość stworzenia kilku wariantów połączeń aż 3 różnych pojazdów. Pozwalają na to magnetyczne moduły, które maluszek może łączyć w całkowicie dowolny sposób. To niesamowicie szybko rozwija u dziecka zręczność i pojmowanie przestrzeni.

Gry i zabawy sensoryczne dla niemowląt

W naszym sklepie kupisz oryginalne i w pełni funkcjonalne zabawki sensoryczne dla niemowląt i dzieci w starszym wieku. Innowacyjne rozwiązania cenionych producentów zabawek (np. Rubbabu czy Lilliputiens), pozwalają na bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i w trakcie podróży. Przy okazji sprawdź oferowane przez nas puzzle i gry edukacyjne dla maluchów w każdym wieku!