Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 68,00 zł - 172,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Gabinety lekarskie

Zabawkowe gabinety lekarskie to niemała gratka dla chłopców i dziewczynek, które marzą o zostaniu w przyszłości lekarzem. Opieka nad lalkami wymaga od dzieci pełnego zaangażowania i wiedzy na temat podstawowych przyrządów lekarskich. Dziecięce gabinety lekarskie doskonale przedstawiają charakterystykę pracy w zawodzie lekarza, a w dodatku pozwalają na bezpieczną i praktyczną zabawę, rozwijającą wyobraźnię oraz zdolności manualne dzieci.

Aktywne filtry

Zabawkowe gabinety lekarskie

Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę w lekarza, a odgrywanie ról, to jedno z jego ulubionych zajęć, koniecznie sprawdź zabawkowe gabinety lekarskie, które sprawdzone marki Klein oraz Smoby tworzą z myślą o najmłodszych fanach medycyny i ochrony zdrowia. Centra opieki dla dzieci to bogate zestawy lekarskie, które wyposażono nie tylko w narzędzia, gadżety i akcesoria, jakie używają zawodowcy, ale także stację roboczą, czyli stół do przeprowadzania badań, oraz lalkę, którą maluch może leczyć z różnych schorzeń.

Dzięki dużej różnorodności akcesoriów lekarskich Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy zawodowiec, a podczas zabawy przy pomocy jednego z oferowanych przez nas zestawów, spotka między innymi w pełni funkcjonalne zabawkowe stetoskopy, strzykawki, fartuchy lekarskie dla dzieci, ciśnieniomierze, różnego rodzaju młoteczki do wywoływania odruchów i wiele, wiele więcej!

Wszystkie narzędzia gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy – są lekkie i wygodne oraz nie posiadają ostrych krawędzi, a co równie ważne, ich uchwyty zostały dopasowane specjalnie do małych, dziecięcych rączek.

Gabinety lekarskie do zabawy

Zestaw zabawkowy dla małego doktora, dzięki wysokiej jakości wykonaniu z dbałością o najmniejsze szczegóły, w skuteczny sposób przedstawi podstawowe funkcje wszystkich przyrządów lekarskich oraz zapozna dziecko z zadaniami, jakie na co dzień wykonują pracownicy służby zdrowia. Zabawa w lekarza i opieka nad lalką w naturalny sposób, czyli poprzez zabawę, rozwijają dziecięcą kreatywność, wyobraźnię oraz poczucie odpowiedzialności, a jednocześnie pozytywnie wpływają na zdolności poznawcze i manualne dziecka.

Ruchome elementy i duża interaktywność tego typu zabawek sprawia, że są one niezwykle uniwersalne, co pozwala na świetną, bezproblemową zabawę przez długie godziny, również w towarzystwie innych dzieci oraz osób dorosłych, co dodatkowo świetnie wpływa na rozwijanie się kompetencji społecznych i emocjonalnych maluszka już od jego pierwszych lat życia. Zabawkowy gabinet jest więc świetnym urozmaiceniem dziecięcych zabaw, które z odpowiednimi narzędziami stają się dużo bardziej ciekawe i znacznie przyjemniejsze!

Zabawki lekarza i nie tylko

Zabawki dla lekarza, ratownika i opiekunki, takie jak zabawkowe wózki lekarskie, karetki do zabawy, lalki, zabawkowe nosidełka czy też wózki zabawki dla dzieci, to nie jedyne produkty dostępne w sklepie Namileo, dzięki którym skutecznie wspomożesz dalszy rozwój maluszka!

Polecamy także inne zabawki edukacyjne, takie jak cieszące się dużą popularnością wśród naszych klientów zabawkowe lornetki, mikrofony dla dzieci, skrzypce dla dzieci, zestawy przyrodnika oraz czołgi dla dzieci i figurki żołnierzy, szczególnie ubóstwiane przez małych fanów zabawy w wojsko.