Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 374,00 zł - 589,00 zł

Silniki

Przedstawiamy zabawkowe silniki dla najmłodszych mechaników. Dzięki tym zabawkom dziecko pozna szczegóły budowy silników mechanicznych, wdroży się w tajniki majsterkowania przy silnikach, a także nabierze wprawy i zręczności przy posługiwaniu się podstawowymi narzędziami naprawczymi. Poznaj oryginalne, dziecięce silniki do zabawy już od najmłodszych lat.

Aktywne filtry

Zabawkowe silniki dla dzieci to świetna forma edukacji najmłodszych dzieci, które marzą o karierze mechanika, fascynują się pojazdami mechanicznymi lub po prostu chcą naśladować majstrującego pod maską samochodową tatę, wujka, czy dziadka. Przedstawiamy wysokiej jakości zabawkowe silniki do rozkręcania i skręcania sprawdzonej marki Klein, dzięki którym maluszek rozwija zdolności manualne oraz umiejętności logicznego myślenia, planowania i analizowania.

Silnik do skręcania dla dzieci

Każdy mały majsterkowicz, pasjonata mechaniki, maszyn rolniczych i jednośladów, który chciałby zostać prawdziwym samochodowym specjalistą, zdecydowanie zainteresuje się każdym zabawkowym silnikiem z ruchomymi elementami, który doskonale imituje elementy znajdujące się pod maską prawdziwych pojazdów, które tak bardzo go fascynują.

Najwyższej jakości zabawki dla mechanika do rozkręcania, pochodzące tylko od renomowanych producentów, umożliwiające dowolne składania i rozkładanie bez obawy o uszkodzenie, sprawią, że dziecko poczuje się jak prawdziwy, zawodowy majsterkowicz i skutecznie rozwinie pasję do motoryzacji, jednocześnie ćwicząc swoje zdolności manualne, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia i wyobraźnię.

Zabawkowe silniki do rozkręcania

Silniki dla dzieci do skręcania i rozkręcania z kompletem zabawkowych narzędzi mechanika odkryją przed dziećmi tajemnice działania pojazdów mechanicznych i zasady poruszania się ich po drodze. Poszczególne elementy zabawek można w prosty sposób rozkręcić i złożyć, a zabawie realizmu dodają dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe oraz ruchome elementy, które spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Zabawki do skręcania dla dzieci zawierają nie tylko sam silnik, ale także dodatkowy zestaw narzędzi charakterystycznych dla branży mechanicznej, dzięki czemu zabawę można zacząć od razu, bez konieczności dokupienia zabawkowego śrubokrętu, dodatkowej wiertarki dla dzieci, wkrętarki zabawki dla dzieci, czy innego zabawkowego narzędzia mechanika. Taki zestaw zabawkowy do zabawy spodoba się każdemu maluszkowi, który interesuje się branżą samochodową.

Zabawki dla małego mechanika

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko zabawkowe silniki do zabawy dla dzieci. Oferujemy także inne świetne zabawki dla małego mechanika, bez których nie obędzie się żaden mały mechanik. Każdy mały majsterkowicz i przyszły specjalista samochodowy potrzebuje chociaż jednego zabawkowego narzędzia naprawczego, którego używają zawodowcy!

W naszej ofercie znajdziesz inne ciekawe zabawki, tworzone z myślą o najmłodszych – pojazdy do skręcania i wysokiej jakości zabawkowe warsztaty,  czy nawet całe zestawy mechanika dla dzieci to tylko część z nich. Sprawdź także nasze pozostałe popularne produkty dla dzieci, takie jak stetoskopy dla dzieci, zabawkowe czołgi, skrzypce dla dzieci, lornetki dla dzieci oraz figurki żołnierzy.