Zabawki budowlane dla dzieci – poznaj nowości w Namileo!

Zabawki budowlane dla dzieci

Zabawa w małego budowlańca będzie o wiele bardziej atrakcyjna i inspirująca, jeżeli wyposażymy naszego malucha w bezpieczne i funkcjonalne zabawki budowlane dla dzieci. Produkty tego typu rozwijają nie tylko pasję i zamiłowanie dziecka do zawodu budowniczego, ale również pozytywnie wpływają na motorykę i koordynację ruchową dziecka. Ponadto zabawa przy pomocy zabawek budowlanych pozwala dokładnie zapoznać się z przeznaczeniem i systemem działania poszczególnych mechanizmów w maszynach i urządzeniach budowlanych.

Sprawdź nasze aktualne nowości produktowe marki Stanley JR. Poznaj inspirujące zabawki budowlane dla najmłodszych i skorzystaj z mega promocji na wybrane produkty!

Zabawkowe pojazdy i maszyny budowlane

Wśród inspirujących zabawek marki Stanley JR. można doszukać się świetnie wykonanych pojazdów i maszyn budowlanych dla dzieci. Pierwszy z nich to betoniarka do złożenia, która sprzedawana jest w zestawie razem z potrzebnymi akcesoriami. Znajdują się tam również bezpieczne dla dziecka farby, którymi może pomalować złożony model betoniarki. W ofercie producenta znalazły się również inne modele do składania, takie jak np. radiowóz policyjny do złożenia, wózek widłowy do złożenia czy wywrotka do złożenia. Wszystkie zabawki z tej serii wyróżniają się wysoką jakością wykonania i doskonałym odzwierciedleniem detali. Tym samym dziecko może z łatwością poznawać konstrukcję i zastosowanie poszczególnych typów pojazdów budowlanych.

Sprzęt i zabawkowe narzędzia dla dzieci

Marka Stanley JR. wprowadziła na rynek nie tylko wspomniane modele pojazdów budowlanych do składania, ale również zabawkowe narzędzia budowlane. Do takich zalicza się w pełni wyposażony stół warsztatowy dla dzieci. Świetną alternatywą będzie z kolei skrzynka narzędziowa dla dzieci, w której znajduje się para zabawkowych śrubokrętów, młoteczek, zwijana miarka oraz gogle ochronne. Na uwagę zasługuje także specjalny zestaw narzędzi ogrodniczych dla dzieci, który składa się z aż 10 elementów. Maluszek znajdzie w nim ręczny widelec, łopatę, torbę na narzędzia, kapelusz przeciwsłoneczny, trzy etykiety do roślin oraz trzy doniczki.

Funkcjonalne zabawki budowlane dla dzieci

W ofercie naszego sklepu znajdziesz całe mnóstwo różnych zabawek dla małych pasjonatów budownictwa i maszyn przemysłowych. Z równie ciekawymi propozycjami wychodzą tacy producenci jak Caterpillar, Klein czy Dickie Toys. Do szczególnie polecanych zabawek zalicza się m.in. zestaw budowlany Volvo z akcesoriami dla dzieci wspomnianej już marki Dickie Toys. W zestawie znajduje się wywrotka, koparka, kask, łopatka oraz grabki. Co ciekawe oba pojazdy znajdujące się w komplecie, wyposażone zostały w ruchome koła, a wywrotka dodatkowo posiada ruchomą oś przednią, ułatwiającą manewrowanie po nierównościach.