Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 399,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Zestawy mechanika

Jeżeli Twoje dziecko zafascynowane jest światem mechaniki i majsterkowania, to z pewnością przypadną mu do gustu specjalne zabawki edukacyjne, które przybliżą zawody z tym związane. Polecamy zabawkowe zestawy mechanika dla dzieci. Znajdziesz tu m.in. akcesoria, takie jak dziecięce rękawice robocze, okulary czy kaski. Spraw, aby maluszek poczuł się niczym prawdziwy mechanik. Zabawki sprawią ogromną frajdę nie tylko małym chłopcom, ale również i dziewczynkom. Dodatkowo są całkowicie bezpiecznie, pozbawione ostrych krawędzi i wykonane zostały z nietoksycznych materiałów.

Aktywne filtry

Zestaw mechanika dla dziecka

Każdy mały mechanik, który uwielbia naśladować majsterkującego pod maską samochodu tatę, wujka czy dziadka, marzy o swoim własnym komplecie zabawkowych narzędzi, dzięki którym będzie mógł wcielić się w prawdziwego, zawodowego fachowca. Z myślą o najbardziej ambitnych dzieciach prezentujemy zróżnicowane zestawy narzędzi oraz komplety konstrukcyjne renomowanych marek Janod , Klein oraz Stanley JR.

Zabawki dla mechanika dostępne w naszym sklepie są nie tylko dokładnym odwzorowaniem prawdziwych akcesoriów warsztatowych – dzięki dużej różnorodności komplety narzędzi są niezwykle uniwersalne, dlatego idealnie posłużą jako element edukacyjny w życiu dziecka.
Szereg najróżniejszych zabawkowych elektronarzędzi oraz ciekawe akcesoria do naprawy samochodów dla dzieci w przystępny dla maluszka sposób, poprzez zabawę, przedstawią podstawowe działanie prawdziwych narzędzi, dzięki czemu dziecko poczuje się jak prawdziwy mechanik.

Zabawkowe zestawy narzędzi i akcesoriów

Ilość kompletów majsterkowicza dla dzieci jest ogromna, ale jakie zabawki najczęściej w nich spotkamy? Oczywiście będą to podstawowe zabawkowe narzędzia: różnych rozmiarów śrubokręty, klucze francuskie, kombinerki z ruchomymi elementami, a nawet piły – wszystko to zachowane w dziecięcych rozmiarach, bez jakichkolwiek ostrych krawędzi. Zestawy mechanika posiadają także elektronarzędzia – najczęściej są to wkrętarki i wiertarki na akumulator, które dodatkowo zapewniają wrażenia dźwiękowe i świetlne.

W niektórych zestawach, takich jak komplety Bosch marki Klein, znajdziesz dodatkowo szereg odzieży ochronnej do zabawy, która imituje prawdziwe wyposażenie dorosłego pracownika warsztatu, pozwalając dziecku wcielić się w rolę ulubionego fachowca. Zabawkowe kaski, nauszniki i gogle ochronne, lekkie pasy na narzędzia, a także rękawice posiadają uniwersalne dziecięce rozmiary, a często także dodatkowe regulacje, pozwalające na dopasowanie akcesoriów do maluszka.

Najlepsze zabawki dla małego mechanika

Zestawy mechanika są wspaniałe, ale czy widziałeś już pozostałe zabawki edukacyjne o samochodowej tematyce, dostępne na namileo.com? Oferujemy wysokiej jakości zabawkowe silniki do rozkręcania, pojazdy do skręcania dla dzieci, narzędzia mechanika do zabawy, a nawet w pełni wyposażone dziecięce warsztaty oraz inne zabawki, które pomogą w dalszym rozwoju malucha, takie jak stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony oraz w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci pasjonujących się przyrodą.