Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 125,00 zł

Marka

Marka

Pociągi

Małe dzieci bardzo często zafascynowane są światem pociągów. Interesuje je zawód maszynisty i ciekawi sposób prowadzenia pociągu. Już teraz możesz w sposób bezpieczny i przyjemny, przybliżyć maluszkowi zawód maszynisty pociągu. Przedstawiamy zabawkowe modele pociągów dla dzieci, które wiernie odwzorowują prawdziwe pojazdy szynowe. Dzięki temu dziecko jeszcze lepiej pozna budowę typowego pociągu, jego poszczególne elementy konstrukcyjne oraz kształty. Wszystkie pociągi dla dzieci posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i dopasowane są do konkretnego wieku dziecka.

Aktywne filtry

Już teraz zamów oryginalne i w pełni funkcjonalne modele pociągów dla dzieci. Buduj wymarzone trasy i stań się prawdziwym maszynistą! W sprzedaży znajdziesz nie tylko lokomotywy i wagony, ale również przydatne akcesoria, takie jak przejazd kolejowy - sygnalizator świetlny. Dzięki temu z łatwością dostosujesz i ozdobisz swoje trasy kolejowe.

Zabawkowy pociąg dla dzieci – co polecamy?

Zabawa pociągami budzi ogromne emocje wśród małych dzieci. Tym bardziej, jeżeli do dyspozycji maluszka są w pełni funkcjonalne, kolorowe i starannie wykonane modele pociągów. Hitem mogą okazać się klocki Lego City pociąg pasażerski, które składają się z zabawkowego pociągu pasażerskiego wraz z wagonami, peronu i figurkami pracowników oraz pasażerów. Cały tor składa się z aż 16 zakrzywionych i 4 prostych elementów – torów kolejowych. Na uwagę zasługuje idealne odwzorowanie pociągu, model wyposażono w m.in. realistyczne pantografy czy kabinę maszynisty z otwieranym oknem. Marka LEGO zadbała o każdy detal, tak aby zabawa w pociąg przypominała dziecku przejażdżkę prawdziwym środkiem transportu.

Świetną alternatywą mogą okazać się również klocki magnetyczne pociągi i lokomotywy Magnetic marki MalBlo. Tutaj producent również przyłożył się do wszelkich szczegółów konstrukcyjnych pociągu. Dziecko ma możliwość stworzenia kilku wariantów połączeń 3 różnych pojazdów. Dostępna jest lokomotywa spalinowa, elektryczna oraz parowóz, a wszystkie z nich składają się z 3 magnetycznych modułów, które można ze sobą łączyć.

Modele pociągów dla dzieci – ogrom radości i frajdy

Zawód maszynisty jest szczególnie uznawany przez małych chłopców i dziewczynki. Same pociągi budzą w małych dzieciach mnóstwo emocji. Z tego powodu różnego rodzaju zabawkowe pociągi dla małych dzieci, cieszą się od wielu dziesięcioleci sporym zainteresowaniem. Są niewielkie i cały zestaw można szybko i prosto rozstawić w domu czy na tarasie. Jednocześnie odpowiednio dopasowana do wieku dziecka zabawka, jest dla niego w pełni bezpieczna. Już teraz poznaj wszystkie oferowane przez nas sklep z zabawkami modele pociągów dla najmłodszych!