Cena

Cena

  • 129,00 zł - 325,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

☑️ Zabawki w zawodzie: drwal ▷ sklep Namileo.com

Drwal

Jeżeli Twoje dziecko marzy o zostaniu zawodowym drwalem, koniecznie sprawdź zabawki, które z pewnością przybliżą mu charakterystykę tego zawodu! Poznaj zabawki dla małego drwala, na które składają się m.in. oryginalne zestawy z modelami sprzętu leśnego, zabawkowe piły łańcuchowe dla dzieci oraz ochronne nauszniki. Zabawa w drwala z wykorzystaniem poniższych zabawek jest w pełni bezpieczna dla maluszka i z pewnością rozwinie jego wyobraźnię oraz wiedzę na temat działania poszczególnych urządzeń z prawdziwego zdarzenia.

Aktywne filtry

Zabawkowe akcesoria dla drwala

Pełne wyposażenie drwala to marzenie niejednego chłopca, który uwielbia naśladować role dorosłych. Zabawkowe nauszniki i okulary ochronne, rękawiczki dla dzieci, a przede wszystkim – zabawkowa piła łańcuchowa, to akcesoria od sprawdzonych marek takich jak Janod oraz Smoby, które pozwolą maluchowi wcielić się w rolę prawdziwego drwala.

Szeroka gama zabawkowych akcesoriów do obróbki drewna gwarantuje, że znajdziesz prezent idealny nawet dla najbardziej wymagającej pociechy. Oferujemy między innymi wygodne nauszniki i kaski ochronne dla dzieci, zabawkowe piły drewniane, a także piły łańcuchowe dla dzieci, które potrafią naśladować ruch i dźwięk prawdziwego urządzenia.

Piła łańcuchowa dla dzieci

Nic nie da małemu drwalowi tyle szczęścia co jego własna, poręczna piła zabawkowa, będąca idealnym odwzorowaniem prawdziwego urządzenia, którym być może posługuje się jego rodzic.

Dostępne piły motorowe dla dzieci Bosch marki Klein, dzięki emitowanym dźwiękom, poruszającym się ostrzom piły, a także efektom świetlnym, do złudzenia przypominają prawdziwe urządzenia używane w leśnictwie, dzięki czemu dziecko ma okazję poznać je od bardziej praktycznej strony, jednocześnie tracąc zainteresowanie potencjalnie niebezpiecznymi, prawdziwymi narzędziami do obróbki drewna.

Zabawkowe zestawy drwala i nie tylko

Piła to nie wszystko! Dla wyjątkowych pasjonatów idealne mogą okazać się całe zabawkowe zestawy narzędzi drwala, oraz jego akcesoriów ochronnych. Oferujemy komplety zabawkowe Bosch, które oprócz podstawowego zabawkowego urządzenia do obróbki drewna, posiadają także sprzęt ochronny dla dzieci – zabawkowy kask o uniwersalnym kształcie i rozmiarze, rękawiczki dopasowane do niewielkich, dziecięcych rąk, regulowane zabawkowe nauszniki ochronne, a nawet wysokiej jakości atrapy gogli ochronnych.

Sprawdź również pozostałe komplety zabawek dostępne w naszym sklepie! Na uwagę szczególnie zasługują  zestawy do sprzątania dla dzieci, zestawy narzędzi dla dzieci, a także zabawkowe stetoskopy, figurki żołnierzy oraz zestawy przyrodnika.