Cena

Cena

  • 56,00 zł - 72,00 zł

Nosidełka

Zabawa z lalkami jeszcze nigdy była tak fascynująca! Przedstawiamy lekkie i poręczne nosidełka dla lalek, które z pewnością pokochają małe dziewczynki. Dzięki tym zabawkom dziecko może jeszcze lepiej opiekować się swoją lalką, przewozić ją, karmić i kołysać. Nosidełka wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i są w pełni regulowane. Skutecznie przybliżają dziewczynkom zawód opiekunki do dziecka.

Aktywne filtry

Zabawkowe nosidełka dla lalek

Nosidełka dla lalek cieszą się niezwykłą popularnością wśród dziewczynek w każdym wieku, a to za sprawą ich wielofunkcyjności oraz uniwersalności, które pozwalają na długie godziny zabawy na świeżym powietrzu. Te wyjątkowe zabawki dla opiekunki sprawdzą się także w domu i podczas podróży samochodem, szczególnie, jeśli dziecko uwielbia naśladować swoją ukochaną mamę i czynności, jakie wykonuje ona na co dzień. Nosidełka skutecznie zastąpią wózki dla lalek, które często ciężko zabrać do dziadków na obiad czy też spotkanie rodzinne.

Oferujemy nosidełka najwyższej jakości sprawdzonej marki Klein, dzięki którym każda dziewczynka będzie mogła nosić ze sobą swoje ulubione lalki również poza domem. Zabawki które znajdziesz w tej kategorii dostosowano specjalnie do dziecięcych rozmiarów, dzięki czemu są one lekkie i poręczne, a zabawa z ich wykorzystaniem jest wygodna i może trwać przez długie godziny. Nosidełka to wspaniałe urozmaicenie zabawy w odgrywanie ról, o których marzy każda mała niania, a dzięki dużej wytrzymałości posłużą dziecku nawet przez wiele lat.

Nosidełka do zabawy

Nosidełka dla lalek, tworzone specjalnie z myślą o małych nianiach, są jednymi z najpopularniejszych zabawek edukacyjnych dla dziewczynek, które pomogą wprowadzić element edukacyjny do życia dziecka. Zabawa w opiekunkę, dodatkowo urozmaicona nosidełkiem, pozwoli nauczyć pociechę podstawowych zasad opieki na dziećmi, umożliwiając tym samym wcielenie się w rolę osoby dorosłej. Co więcej, zabawki dla opiekunki skutecznie rozwijają umiejętności poznawcze i społeczne, których doskonalenie jest bardzo istotne na każdym etapie rozwoju.

Oferujemy także inne akcesoria opiekunki do zabawy, takie jak zabawkowe wanny, pieluszki dla lalek, zabawkowe zestawy do karmienia i pielęgnacji oraz nocniki dla lalek, które świetnie sprawdzą się jako unikalny prezent, pozwalający rozwijać dziecięce pasje i zainteresowania, jednocześnie pozytywnie wpływając na umiejętności społeczne i emocjonalne dziecka w każdym wieku.

Szeroki wybór zabawek w Namileo

Jeśli szukasz prezentu, który pomoże rodzicom rozwijać ważne zdolności i pasje ich pociech, koniecznie sprawdź pozostałe zabawki edukacyjne, dostępne w naszym sklepie. Na szczególną uwagę zasługują zabawki dla lekarza, takie jak w pełni funkcjonalne zabawkowe stetoskopy oraz fartuchy lekarskie dla dzieci, które cieszą się uznaniem wśród małych fanów medycyny.

Polecamy także popularne mikrofony dla dzieci, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe betoniarki, a także pełne zestawy przyrodnika oraz zestawy do sprzątania dla dzieci, które bez problemu mogą posłużyć także jako zabawki na podwórko do ogrodu.