Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 199,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Weterynarz

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzęta domowe i uwielbia się nimi opiekować koniecznie sprawdź poniższe zabawki dla małego weterynarza, które skutecznie wspierają rozwój wyobraźni, koordynacji ruchowej, a także pasji, już od najmłodszych lat. Przedstawiamy zróżnicowaną gamę zabawek edukacyjnych renomowanych marek Janod, Klein oraz Media Rodzina, które zagwarantują maluchowi ciekawą zabawę na długie godziny.

Aktywne filtry

Zabawkowe zestawy dla weterynarza

Zabawkowe przyrządy i akcesoria weterynaryjne, przypominające ich prawdziwe odpowiedniki, są idealne dla każdego malucha, chcącego w przyszłości zajmować się zwierzętami. Zabawki edukacyjne dostępne w naszym sklepie nie tylko wesprą rozwój dziecka, ale także zapewnią długą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Starannie selekcjonujemy nasz asortyment tak, aby zabawki z naszego sklepu były całkowicie bezpieczne. Dzięki temu wszystkie zabawki oferowane przez Namileo posiadają podstawowe certyfikaty bezpieczeństwa, nie posiadają ostrych krawędzi i wykonane są w stu procentach z najwyższej jakości materiałów

Jakie narzędzia weterynarza dla dzieci wybrać?

Gabinety weterynarza dla dzieci i inne zabawkowe zestawy weterynarza dostępne w naszym sklepie to idealne prezenty najwyższej jakości dla małego miłośnika zwierząt, które pomogą dziecku w każdym wieku wcielić się w rolę lekarza weterynarii i w przystępny sposób zaprezentują podstawowe czynności wykonywane w tym zawodzie.

Klein zestaw weterynarza z pieskiem dla dzieci to doskonały komplet, będący spełnieniem marzeń każdego małego miłośnika zwierząt domowych. Przy jego użyciu maluch pozna działanie podstawowych narzędzi weterynarza, takich jak strzykawka, stetoskop czy penseta, dzięki czemu poczuje się jak prawdziwy lekarz ratujący małe zwierzątka.

Zabawki dla miłośnika zwierząt na Namileo.com

Koniecznie sprawdź pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie, które pokocha każdy pasjonat przyrody i miłośnik zwierząt. Zabawki dla hodowcy maszyny rolnicze i zabawki dla rolnika – to i dużo więcej już teraz zamówisz na Namileo.com w przystępnej cenie.