Wiertarko-wkrętarki

Majsterkowanie budzi ogromną frajdę wśród małych dzieci. Nic zatem dziwnego, że kochają pomagać przy pracach w warsztacie lub podczas domowego remontu. Na szczęście już teraz możliwa jest bezpieczna zabawa z wykorzystaniem wysokiej jakości zabawek dla majsterkowicza. Przedstawiamy dziecięce wiertarko-wkrętarki, które swoim wyglądem przypominają idealną kopię urządzeń z prawdziwego zdarzenia. Produkty te dostosowane są do małych dzieci, posiadają zaokrąglone krawędzie i wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Zabawkowe wiertarko-wkrętarki dla dzieci

Zastanawiałeś się kiedyś ile czasu Twoje dziecko spędza na majsterkowanie? Znaczna część dzieci, szczególnie małych chłopców, uwielbia naśladować rodziców, którzy wykonują drobne naprawy i remonty przy pomocy narzędzi monterskich. Jednym z najbardziej fascynujących przyrządów są elektronarzędzia, a w tym wiertarko-wkrętarki – idealne zabawki dla montera, a także najpopularniejsze zabawki budowlane.

Niestety prawdziwe elektronarzędzia monterskie są nie tylko bardzo nieporęczne dla dzieci – ich waga i rozmiary, a także liczne ostre krawędzie sprawiają, że mogą być one bardzo niebezpieczne. W tym celu, z myślą o zapalonych majsterkowiczach marzących o własnym, profesjonalnym narzędziu, przygotowaliśmy szeroki wybór zabawkowych wiertarko-wkrętarek produkcji renomowanych marek Janod, Klein oraz Smoby.

Wprowadź swoje dziecko w świat budownictwa i przemysłu ze sklepem Namileo już teraz i spraw, by Twoja pociecha poczuła się jak prawdziwy, zawodowy majsterkowicz!

Wiertarko-wkrętarki do zabawy w montera

Zabawkowa wiertarko-wkrętarka to elektronarzędzie dla dzieci, które jest idealnym odwzorowaniem prawdziwych urządzeń monterskich. Wysoka funkcjonalność, duża wytrzymałość oraz niezwykła uniwersalność tych zabawek pozwala na wykorzystanie ich do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz, a także pozwala dziecku zaangażować się w codzienne drobne naprawy, jakie wykonują jego rodzice.

Zasilana bateryjnie wiertarko-wkrętarka nie tylko zajmie maluszka na długie godziny, ale także wprowadzi elementy edukacyjne do jego życia w najbardziej naturalny dla niego sposób – poprzez zabawę. W trakcie korzystania z zabawki maluszek zapozna się z zawodem montera, zrozumie podstawowe działanie elektronarzędzi oraz skutecznie rozwinie swoje umiejętności logicznego myślenia, umiejętności konstrukcyjne, a także poprawi swoją koncentrację oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Zabawkowe narzędzia nie tylko dla montera

Jakie jeszcze zabawki zadowolą najmłodszych majsterkowiczów? Mali monterzy w szczególności pokochają  pozostałe narzędzia monterskie dla dzieci dostępne w naszym sklepie, takie jak zabawkowe wiertarki, wkrętarki dla dzieci, zabawkowe szlifierki oraz zabawkowe wyrzynarki dla dzieci, a fascynatom innych zawodów polecamy zabawkowe stetoskopy, w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci, mikrofony do zabawy, telefony zabawki dla dzieci i pozostałe dostępne zabawki edukacyjne.