Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 289,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Łopaty ogrodowe

Większość małych dzieci uwielbia spędzać wolny czas na zabawach w ogrodzie. Spraw, aby wykorzystały swoją wyobraźnię i możliwości na szerszym poznaniu pracy w ogrodzie. W tym z pewnością pomogą Ci specjalne, zabawkowe łopaty ogrodowe dla dzieci, które są w pełni bezpieczne dla maluszka i mogą stanowić źródło świetnej rozrywki na długie godziny. Dzięki tym łopatom dzieci mogą przerzucać niewielkie ilości piasku, kopać dołki i nakładać ziemię do pojemnika.

Aktywne filtry

Zabawkowe łopaty ogrodowe to obowiązkowe, niestarzejące się zabawki plażowe i świetne zabawki na podwórko i do ogrodu, którymi cieszyć mogą się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy i to niemal niezależnie od wieku! Większość dzieci uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, dlatego warto dodatkowo uzupełnić je zabawkami edukacyjnymi, które nie tylko urozmaicą codzienne aktywności, ale także skutecznie pomogą rozwijać dziecięce pasje, zainteresowania i umiejętności. Koniecznie sprawdź poniższe zabawkowe łopaty renomowanych marek, takich jak Ecoiffier, Falk, Janod czy też Mochtoys.

Łopaty ogrodowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i bez znaczenia, czy są to jego rodzice, dziadkowie czy sąsiedzi, łopaty ogrodowe to jedne z najpopularniejszych przyrządów, które maluchy widzą w rękach innych osób, podczas prac na podwórku i w ogrodzie. Odgrywanie ról to naturalny sposób nauki, dlatego warto urozmaicić ten typ zabawy o dodatkowe wyposażenie w postaci zabawek edukacyjnych widocznych w powyższej kategorii.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu łopat ogrodowych, Twoja pociecha może świetnie bawić się zarówno w domu, jak i na zewnątrz! Zabawkowe łopaty, podobnie jak inne narzędzia ogrodowe dla dzieci, to  nie tylko ciekawy sposób na długie godziny zabawy na świeżym powietrzu. Wszelkie aktywności z wykorzystaniem łopatek ogrodowych bardzo dobrze wpływają na dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, a co równie ważne, pozwalają skutecznie rozwijać umiejętności motoryczne i manualne, których doskonalenie jest niezwykle ważne na każdym etapie życia.

Zabawkowe łopaty ogrodowe

Dostępne w naszym sklepie zabawkowe łopaty są niemal perfekcyjnym odwzorowaniem swoich prawdziwych odpowiedników, więc co takiego pozwala maluchom bez problemu korzystać z nich przez wiele godzin zabawy? Zabawkowe akcesoria ogrodowe są przede wszystkim dopasowane do dziecięcych możliwości i rozmiarów – będą więc zdecydowanie mniejsze i lżejsze, niż standardowe narzędzia. Co więcej, za sprawą zastosowania wyrazistej palety barw, dużo częściej padają zainteresowaniem dziecka, dzięki czemu rodzice nie muszą  martwić się o jego bezpieczeństwo.

Zabawkowe łopaty oraz inne zabawki dla ogrodnika, które znajdziesz w naszym asortymencie, to bezpieczny sposób na rozwijanie dziecięcej chęci pomagania starszym w ich codziennych obowiązkach, który dodatkowo sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy, zawodowy ogrodnik!

Zabawki dla ogrodnika i nie tylko

Każdemu małemu ogrodnikowi polecamy także inne zabawkowe narzędzia, takie jak kosiarki do trawy dla dzieci, dziecięce dmuchawy do liści, grabki ogrodowe dla dzieci, zabawkowe nożyce do żywopłotu oraz taczki ogrodowe do zabawy, które już teraz zamówisz na namileo.com!

Jeżeli szukasz prezentu dla malucha zainteresowanego innymi branżami, koniecznie sprawdź także nasze najpopularniejsze zabawkowe stetoskopy, skrzypce dla dzieci, mikrofony dla dzieci, dziecięce telefony oraz funkcjonalne zabawkowe lornetki.