Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 215,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Zestawy przyrodnika

Przyroda skrywa przed nami wiele tajemnic. Bez wątpienia największymi poszukiwaczami przygód i odkrywcami otaczającej nas fauny i flory są małe dzieci. Maluszki kochają eksplorować otoczenie i poznawać coraz to ciekawsze uroki przyrody. Aby im w tym pomóc, warto wyposażyć je w zabawkowe zestawy przyrodnika dla dzieci, które składają się z podstawowych narzędzi i akcesoriów dla małego odkrywcy. Znajdują się tam m.in. dziecięce latarki, scyzoryki, torby i lornetki. Co ważne, wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla dziecka już w wieku kilku lat.

Aktywne filtry

Zestawy zabawek dla przyrodnika

Z myślą o maluchach ciekawych otaczającego je świata zwierząt i roślin, przygotowaliśmy zestawy zabawkowych narzędzi dla przyrodnika, które wprowadzą każdego małego przyrodnika na zupełnie inny poziom wiedzy przyrodniczej. Dzięki praktycznemu zastosowaniu znajdujących się w powyższej kategorii kompletów narzędzi, odkrywanie tajemnic przyrody będzie jeszcze bardziej fascynujące!

Oferujemy zróżnicowane komplety naukowe, w których znajdziesz zabawki edukacyjne, będące świetną formą rozwijania pasji i zainteresowań dzieci w każdym wieku. Co więcej – zabawa przy wykorzystaniu powyższych produktów renomowanych marek Happy People oraz Stanley JR., gwarantuje, że zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, skutecznie poszerzą swoją wiedzę przyrodniczą i to w najbardziej naturalny dla dzieci sposób, czyli poprzez zabawę.

Nauki przyrodnicze są nie tylko ciekawe, ale także bardzo istotne! Znajdziemy je zarówno w życiu codziennymi, jak i na każdym etapie edukacji – przyroda w różnych formach pojawia się zarówno w przedszkolu, szkole podstawowej, średniej, jak i na studiach, dlatego warto zapewnić dziecku możliwość poszerzania wiedzy już we wczesnym dzieciństwie.

Zabawkowe zestawy przyrodnicze

Zabawki dla przyrodnika, takie jak lornetki dla dzieci, zabawkowe latarki, mikroskopy do zabawy, zabawkowe teleskopy oraz kompasy do zabawy, które znajdziesz w gotowych kompletach do ogrywania fauny i flory, to także bardzo dobra okazja, by zachęcić dziecko do zabawy na świeżym powietrzu, urozmaicić spacer, wypad do lasu, czy zwyczajny pobyt w ogródku. Zabawkowe narzędzia są w pełni funkcjonalne – pozwalają przybliżyć obraz z oddali, wskazać lub oświetlić drogę i dojrzeć to, czego nie widzi ludzkie oko, zupełnie jak ich prawdziwe odpowiedniki, używane na co dzień przez zawodowych geografów, biologów i astrofizyków.

Jaka jest więc różnica pomiędzy narzędziami przyrodniczymi dla dzieci, a dla dorosłych? Zabawkowy mikroskop, teleskop czy lornetka, które niejednokrotnie znajdziesz w zestawach przyrodniczych, zostały dostosowane do dziecięcych możliwości, wymagań i rozmiarów – odpowiednia waga i rozmiary wyposażenia dziecięcych zestawów do odkrywania przyrody, pozwala na korzystanie z nich w bezpieczny, wygodny sposób, nawet przez długie godziny.

Nie tylko zabawki przyrodnicze

Zabawkowe narzędzia dla przyrodnika, to nie jedyne zabawki edukacyjne, które kupisz w sklepie internetowym namileo.com. Na szczególną uwagę zasługują także stetoskopy dla dzieci, dziecięce czołgi, figurki żołnierzy, skrzypce do zabawy, obserwatoria owadów dla dzieci, akcesoria ogrodowe do zabawy oraz zabawkowe mikrofony – zabawki edukacyjne najczęściej wybierane przez naszych małych i dużych klientów.