☑️ Zabawki w zawodzie: ogrodnik ▷ sklep Namileo.com

Ogrodnik

Zawód ogrodnika polega przede wszystkim na sadzeniu i pielęgnacji roślin, znajdujących się w ogrodzie. Praca ogrodnika wymaga zatem wykorzystania odpowiednich narzędzi ogrodniczych, takich jak nożyce do żywopłotu czy podkaszarki. Jeżeli Twoje dziecko marzy o zostaniu ogrodnikiem i uwielbia pomagać przy wielu pracach w ogrodzie – koniecznie sprawdź nasze zabawki dla małego ogrodnika! Przedstawiamy m.in. bezpiecznie dla maluszka, miniaturowe modele urządzeń ogrodowych, zabawkowe grabie, łopaty, taczki oraz całe zestawy ogrodowe.

Aktywne filtry

Zabawki dla małego ogrodnika

Ogród i praca w nim, jaką wykonują dorośli, przyciąga dzieci już od najmłodszych lat życia – maluch chętny do pomocy rodzicom w opiece nad roślinnością zdecydowanie ucieszy się na widok zabawkowego wiaderka Janod, konewki Ecoiffier czy też łopatki Stanley JR., dzięki którym poczuje się jak prawdziwy ogrodnik.

Możliwość zabawy na świeżym powietrzu jest idealnym sposobem nie tylko na długie godziny zabawy – akcesoria ogrodowe i zabawki edukacyjne marki Rolly Toys, Scrunch i wielu innych, dostępne w sklepie Namileo, pozwolą dodatkowo rozwinąć w dziecku pasję, koordynację ruchową i wyobraźnię w przyjazny, przystępny dla niego sposób.

Zestawy narzędzi ogrodowych dla dzieci

Narzędzia ogrodowe dla dzieci przydadzą się nie tylko małemu ogrodnikowi – zabawkowe wiaderka, łopatki i konewki , to także podstawowe wyposażenie każdej piaskownicy i wyprawy na morze. Wybierz zabawkę idealną dla swojego dziecka! W naszym asortymencie znajdziesz kosiarki do trawy dla dzieci, zabawkowe grabie ogrodowe, łopaty ogrodowe dla dzieci i inne akcesoria do zabawy w ogrodzie renomowanych producentów takich jak Media Rodzina czy Smoby.

Zestawy ogrodowe dla dzieci marek Hasbro oraz Klein zawierają wszystkie niezbędne akcesoria dla malucha chcącego poznać podstawowe prace ogrodowe. Każdy komplet narzędzi dla dzieci jest idealnie dopasowany do ich małych rączek i skutecznie urozmaici zabawę na świeżym powietrzu.

Nie tylko zabawki dla małego ogrodnika!

Sprawdź pozostałe zabawki edukacyjne dostępne w naszym sklepie! Polecamy sprawdzone zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, stetoskopy dla dzieci, a także betoniarki dla dzieci, które zajmą malucha na długie godziny.