Wózki lekarskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Jeśli Twoja pociecha uwielbia udawanie lekarza lub inne zabawy w odgrywanie ról i interesuje się medycyną oraz ochroną zdrowia, koniecznie sprawdź produkty z poniższej kategorii! Zabawkowy wózek lekarski dla dzieci to unikatowy prezent dla każdego małego doktora, który marzy o własnej mobilnej stacji leczniczej, bogato wyposażonej w przyrządy, akcesoria i gadżety, które posiada każdy zawodowiec.

Zabawkowe wózki lekarskie

Zabawkowe wózki lekarskie renomowanej marki Smoby, to nic innego jak zestawy lekarskie dla dzieci, które prócz imitacji narzędzi i akcesoriów lekarskich, takich jak na przykład stetoskopy dla dzieci, strzykawki, młoteczki czy też fartuchy lekarskie do zabawy, zawierają także tytułowy wózek, który często dodatkowo wyposażony jest w zabawkowy monitor EKG czy też w pełni funkcjonalne koła, pozwalające na bezproblemowe przemieszczanie się zestawu.

Wózki lekarskie dla dzieci są lekkie i wygodne w prowadzeniu, a to za sprawą dopasowania ich rozmiarów oraz wagi do małych, dziecięcych rączek dzieci w każdym wieku. Solidne wykonanie i bardzo dobre odwzorowanie prawdziwych lekarskich przyrządów pozwala maluszkowi nie tylko pogłębiać pasję do medycyny, ale także sprawia, że pociecha w naturalny dla niej sposób, czyli poprzez zabawę, rozwija kreatywność i wyobraźnię oraz doskonali inne ważne umiejętności, takie jak zdolności poznawcze, społeczne, czy manualne. Zabawa w lekarza przy użyciu zabawkowego wózka lekarskiego dodatkowo pozytywnie wpływa na ich zdolności i talenty aktorskie.

Wózki lekarskie dla dzieci

Ruchome elementy i duża interaktywność tego typu zabawek edukacyjnych pozwala na długie godziny zabawy zarówno w domowych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – w ogrodzie, parku, czy też w piaskownicy. Zabawy na świeżym powietrzu są niezwykle ważne dla maluszków na każdym etapie rozwoju! Zabawkowe wózki lekarskie dla dzieci bardzo często posiadają także dodatkowe efekty świetlne oraz dźwiękowe, dzięki czemu zaprezentowanie codziennych czynności, z jakimi mierzą się zawodowi lekarze jest dużo prostsze.

Podczas zabawy wózkiem małego doktora i innymi lekarskimi zabawkami edukacyjnymi dziecko będzie miało szansę poznać podstawowe funkcje narzędzi, przyrządów i akcesoriów medycznych, których używają zawodowcy, co pozwoli mu poczuć się jak prawdziwy, dorosły doktor.

Nie tylko zabawki dla lekarza

Zabawki dla lekarza oraz zabawki dla ratownika, takie jak zabawkowe karetki czy też gabinety lekarskie dla dzieci, to nie wszystkie produkty do edukacji dzieci poprzez zabawę, jakie znajdziesz w naszym asortymencie. Oferujemy także zabawki dla strażaka, policjanta, zabawki dla opiekunki i wiele więcej!

Na szczególną uwagę zasługują, polecane przez naszych klientów skrzypce dla dzieci, zabawkowe lornetki, mikrofony dla dzieci, a także całe zestawy przyrodnika i zestawy do sprzątania dla dzieci, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluszków i zagwarantują ciekawą zabawę na długie godziny!