Płeć

Płeć

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 120,00 zł

Zestawy ratownika

Spraw, aby dziecko poczuło się niczym prawdziwy ratownik medyczny! Przedstawiamy zabawkowe zestawy ratownika, na które składają się m.in. podstawowe akcesoria medyczne, takie jak termometry, stetoskopy, ciśnieniomierze, młoteczki oraz strzykawki. Wszystkie wykonane zostały z przyjaznych dla dziecka materiałów i są w pełni bezpieczne.

Aktywne filtry

Spraw, aby Twoja pociecha poczuła się jak prawdziwy ratownik, lekarz lub inny pracownik służby zdrowia! Zabawa w lekarza zdecydowanie nie może odbyć się bez niezbędnych przyrządów i narzędzi lekarskich oraz innych akcesoriów medycznych, o których marzy każdy mały fan medycyny. Przedstawiamy zabawki dla ratownika – bogato wyposażone zestawy ratownika, które pomogą dzieciom w każdym wieku rozwijać ich pasje, zainteresowania oraz ważne i przydatne umiejętności. Zabawkowe komplety przyrządów do leczenia sprawdzą się zarówno jako prezent na Dzień Chłopaka, jak i upominek urodzinowy dla dziewczynki.

Zestawy ratownika dla dzieci

Zestawy ratownika renomowanych marek Bruder, Klein oraz Mega Creative, które znajdziesz w powyższej kategorii, zostały stworzone specjalnie z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających małych lekarzy, dlatego wykonano je z największą dokładnością, dbając o najmniejsze szczegóły tak, aby narzędzia i akcesoria były idealnym odwzorowaniem swoich prawdziwych odpowiedników. Co więcej, wszystkie przyrządy i gadżety dopasowano do niewielkich dziecięcych rączek, są więc one bardzo lekkie i nie posiadają ostrych krawędzi, dzięki czemu zabawa może trwać bez przeszkód przez długie godziny.

W kompletach małego ratownika Twoja pociecha znajdzie wszystko, co potrzebne jest każdemu zawodowemu lekarzowi, a więc będą to zabawkowe stetoskopy, strzykawki, termometry, zabawkowe skalpele chirurgiczne, identyfikatory lekarskie, a nawet całe zabawkowe wózki lekarskie oraz karetki dla dzieci! Większość zestawów dodatkowo oferuje wygodne plecaki, które pozwolą dziecku na przechowywanie i przenoszenie wszelkich zabawek bez obawy przed ich zgubieniem.

Tak szeroki wybór przyrządów sprawi, że maluch nie tylko pozna ich podstawowe działanie, ale także dowie się jak wygląda codzienność ratowników, lekarzy, a także pielęgniarek, oraz z jakimi wyzwaniami mierzą się oni w swojej pracy.

Zabawkowe zestawy ratownika

Nauka poprzez zabawę jest dla dzieci całkowicie naturalna, dlatego warto ją urozmaicać, aby wesprzeć rozwój maluszka. W tym celu powstały zabawki edukacyjne, takie jak dostępne w naszym sklepie zestawy ratownika, zabawkowe karetki, stetoskopy do zabawy oraz inne zabawki dla lekarza, które wspomogą rozwój dziecięcych zdolności poznawczych i motorycznych oraz pozytywnie wpłyną na wszelkie umiejętności miękkie, takie jak kreatywność, wyobraźnia i pomysłowość.

Zestawy dla małych ratowników, dzięki swojej uniwersalności, wspaniale urozmaicą czas w domu podczas zabaw indywidualnych lub grupowych, w towarzystwie rodzeństwa, rówieśników lub osób dorosłych.

Zabawki dla lekarza, ratownika i nie tylko

W sklepie internetowym namileo.com znajdziesz wiele zabawek edukacyjnych o tematyce medycznej, ale w ofercie posiadamy także inne produkty, takie jak popularne czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy, zabawkowe skrzypce, lornetki dla dzieci oraz zabawkowe mikrofony, które skutecznie pomagają w rozwijaniu dziecięcych zainteresowań, pasji i umiejętności.