Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 120,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Zestawy strażaka

Niemal każdy mały chłopiec marzy o zostaniu w przyszłości strażakiem. To bardzo odpowiedzialna i trudna praca. Na szczęście już teraz możesz przybliżyć maluszkowi charakterystykę pracy strażaka, na co pozwalają specjalne zestawy strażaka dla dzieci. Składają się one z zabawkowych wersji narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych przez strażaków. Można znaleźć wśród nich dziecięce gaśnice, latarki, toporki, hełmy strażackie oraz łomy.

Aktywne filtry

Zestawy strażaka dla dzieci

Jeżeli szukasz ciekawego prezentu dla chłopczyka lub dziewczynki, których ulubionym zajęciem w wolnym czasie jest zabawa w strażaka, gaszenie pożarów lub odgrywanie ról, zestawy strażackie dla dzieci, pełne zabawkowych odpowiedników podstawowych przyrządów i narzędzi wykorzystywanych przez prawdziwych strażaków, które znajdziesz w powyższej kategorii, to świetne prezenty, z których ucieszy się każdy maluch, chcący w przyszłości zostać prawdziwym zawodowcem.

Oferujemy zestawy strażackie, które sprawdzone marki, takie jak Bruder, Klein oraz Simba, tworzą z największą dokładnością tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci. W kompletach znajdziesz takie akcesoria strażackie do zabawy, jak zabawkowe hełmy, wozy strażackie dla dzieci, zabawkowe kostiumy strażaka, sikawki dla dzieci, a nawet gaśnice do zabawy, których niezwykła szczegółowość sprawi, że dziecko pozna ich podstawowe funkcje i zastosowania oraz będzie miało okazję zapoznać się z pracą zawodowców w najbardziej naturalny dla niego sposób, czyli poprzez zabawę, w trakcie której poczuje się jak najprawdziwszy strażak!

Zabawkowe zestawy strażaka

Zabawki dla strażaka są zabawkami edukacyjnymi, dlatego wykorzystanie ich w codziennych dziecięcych aktywnościach sprawia, że maluch rozwija wiele ważnych i przydatnych w późniejszym życiu umiejętności, takich jak wyobraźnia, kreatywność oraz pomysłowość, a to nie wszystko! Zestawy zabawkowe dla małego strażaka wyposażono w wiele przyrządów i akcesoriów, które dodatkowo pozytywnie wpływają na zdolności poznawcze, motoryczne, umiejętności aktorskie, społeczne, a nawet emocjonalne, które dzieci rozwijają w trakcie codziennych czynności.

Zabawkowe zestawy dla małego strażaka, dzięki swojej uniwersalności, będą świetnym urozmaiceniem zarówno zabawy na świeżym powietrzu, jak i zabaw w domu. Co więcej – wiele kompletów wyposażonych jest w dodatkowe plecaki, dzięki którym przechowywanie oraz przenoszenie zabawek, również w trakcie podróży, jest wygodne i pozbawione obaw przed zgubieniem któregoś z akcesoriów.

Zestawy zabawkowe i nie tylko

Zestawy zabawkowe to unikatowe, bogato wyposażone zabawki edukacyjne, które bardzo dobrze sprawdzą się jako prezent na Dzień Chłopaka, urodziny, święta oraz wiele innych okazji, ale oprócz świetnych kompletów w sklepie internetowym namileo.com znajdziesz także stetoskopy dla dzieci, zabawkowe czołgi, figurki żołnierzy, skrzypce dla dzieci, zabawkowe lornetki oraz betoniarki dla dzieci, które cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich naszych klientów.